reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Liga literacka” - nowy program TVP Sport

dodano: 2019-10-07 13:37 | aktualizacja: 2019-10-07 15:41
autor: Jan Borejko | źródło: sportowaksiazkaroku.pl

„Liga literacka” TVP Sport Sportowa Książka Roku wspólnie z ekipą Niezwykłych Opowieści Sportowych pracuje intensywnie nad nowym projektem, który lada dzień będzie miał swoją premierę. Już w najbliższy czwartek, 10 października na antenie publicznej telewizji będzie można zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu „Liga literacka”.

„Liga literacka” TVP Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Liga literacka” to 12-odcinkowy program, który jesienią emitowany będzie w czwartki na antenie TVP Sport. Pierwszy odcinek stacja pokaże 10 października 2019 roku o godz. 18:15.

Krzysiek Baranowski ze Sportowej Książki Roku i Norbert Tkacz z Niezwykłych Opowieści Sportowych spotykać będą się w programie z autorami, dziennikarzami i bohaterami najciekawszych książek sportowych, aby porozmawiać z nimi nie tylko o procesie twórczym, ale głównie o problemach, które te książki poruszają. Sportowe publikacje były wyłącznie punktem wyjścia do ciekawych konwersacji o sporcie i życiu.

Począwszy na najpopularniejszej w naszym kraju piłce nożnej, przez koszykówkę, siatkówkę czy góry, przygotowano dla widzów materiały, jakich do tej pory w telewizji nie było, zachęcają twórcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama