reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma Canal+ z ofertą na telewizory 4K Sony

dodano: 2019-10-08 11:22 | aktualizacja: 2019-10-08 11:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Platforma Canal+

Sony XG 80 Platforma CANAL+ wspólnie z SONY i bankiem Credit Agricole przygotowała nową ofertę dla swoich abonentów, którzy od 8 października br. zdecydują się na przedłużenie umowy na usługi telewizyjne i chcą przenieść swoją telewizję do świata 4K.

Sony XG80 Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nowej oferty abonenci Platformy CANAL+ przedłużający umowy będą mogli skorzystać z możliwości zakupu telewizora 4K HDR marki SONY w ratach 0% (RRSO* 0%). Promocją są objęte dwa modele telewizorów - XG80 oraz XG85 w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali.

Pakiety telewizyjne objęte promocją umożliwią dostęp do świata filmu i sportu dzięki dostępowi do pełnej oferty kanałów CANAL+, w tym darmowego dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, na którym w najwyższej jakości obrazu transmitowane są m.in. mecze PKO Ekstraklasy, Premier League, LaLigi i Bundesligi oraz filmowe hity prosto z kina, seriale i produkcje własne CANAL+.

Do odbioru treści w 4K wymagany jest dekoder 4K UltraBOX+, oferowany również w promocyjnej cenie w tej samej ofercie z telewizorem. Dzięki dekoderowi 4K abonenci będą mogli doświadczyć prawdziwego 4K i 4K HDR nie tylko w programach TV na żywo, ale dodatkowo w kolekcjach 4K VOD oferowanych przez Platformę CANAL+.

Wybrane telewizory Sony BRAVIA, poza jakością 4K HDR, oferują szereg nowoczesnych technologii, jak Triluminos Display, pozwalający odkrywać żywsze, bardziej realistyczne i wierniejsze odwzorowanie barw i cieni oraz platformę Android TV, dostarczającą rozrywkę dzięki serwisom Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy YouTube. Dodatkowo wsparcie do wyszukiwania głosowego w języku polskim usprawnia komunikację z telewizorem i sprawia, że korzystanie staje się jeszcze prostsze.

Model XG85 oferuje ponadto procesor 4K HDR X1 przetwarzający sygnał źródłowy tak, aby wydobyć z niego większą głębię, wyraźniejsze tekstury i bardziej naturalne kolory. Każdy seans filmowy będzie bardziej emocjonalny dzięki systemowi głośników Acoustic Multi-Audio. Obraz i dźwięk ze sobą współgrają, a oglądanie staje się bardziej fascynujące.

Promocja trwa od 8.10.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje przy umowach zawieranych na 24 miesiące. Warunkiem zawarcia umowy w promocji z telewizorem 4K jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zdolności kredytowej online prowadzonej przez bank Credit Agricole. Szczegóły związane z ofertą są dostępne u konsultantów Platformy CANAL+ pod numerem telefonu: 22 310 45 60.

*RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...