reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky podpisuje umowę partnerską z Netflixem

dodano: 2019-10-07 14:58 | aktualizacja: 2019-10-08 15:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: affaritaliani.it

Netflix sky italia 2019 360px.jpg Europejskie partnerstwo pomiędzy platformą Sky Italia i Netflixem we Włoszech zostanie oficjalnie uruchomione 9 października. Sky Q będzie coraz bardziej agregatorem treści. Warto się przyjrzeć tej włoskiej ofercie, bo całkiem podobnie może być przy okazji współpracy Platformy Canal+ i Netflixa w Polsce.

netflix sky q italia 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa jest już oficjalna. Obie firmy „wprowadzą największą ofertę rozrywkową na Sky Q, łącząc usługę Netflix ze wszystkimi jej treściami i funkcjami, z najczęściej nagradzanymi serialami, programami, oryginalnymi produkcjami i wszystkimi innymi inna rozrywka oferty Sky”. Wkrótce aplikacja Netflix będzie również dostępna na Now TV Smart Stick i Now TV Box.

- Od 9 października klienci Sky Q korzystający z Sky TV i Sky Famiglia będą mogli podpisać umowę na ofertę w cenie 9,99 euro miesięcznie, czerpiąc w ten sposób korzyści nie tylko pod względem ceny, ale także dla wygody dla klientów, którzy nie zarejestrowali się jeszcze w pakiecie Sky Famiglia. Dodanie Intrattenimento plus będzie kosztować 15,39 euro/mies. Oferta Intrattenimento plus będzie dostępna również w grudniu dla wszystkich nowych klientów Sky.


Osoby, które mają już subskrypcję Netflix we Włoszech, mogą zdecydować się na subskrypcję Intrattenimento plus (Entertainment Plus), nawet utrzymując swój profil Netflixa. Oferta obejmuje abonament standardowy Netflixa (oglądanie w HD i na 2 ekranach jednocześnie o wartości 11,99 euro/mies.). Klienci Sky Q Platinum, którzy już oglądają Sky na wszystkich telewizorach w domu, w tej samej cenie, zamiast tego będą mieli abonament Netflix Premium (oglądanie w 4K i na 4 ekranach jednocześnie o wartości 15,99 euro/mies).

 

Źródło: movietele.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama