reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky podpisuje umowę partnerską z Netflixem

dodano: 2019-10-07 14:58 | aktualizacja: 2019-10-08 15:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: affaritaliani.it

Netflix sky italia 2019 360px.jpg Europejskie partnerstwo pomiędzy platformą Sky Italia i Netflixem we Włoszech zostanie oficjalnie uruchomione 9 października. Sky Q będzie coraz bardziej agregatorem treści. Warto się przyjrzeć tej włoskiej ofercie, bo całkiem podobnie może być przy okazji współpracy Platformy Canal+ i Netflixa w Polsce.

netflix sky q italia 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa jest już oficjalna. Obie firmy „wprowadzą największą ofertę rozrywkową na Sky Q, łącząc usługę Netflix ze wszystkimi jej treściami i funkcjami, z najczęściej nagradzanymi serialami, programami, oryginalnymi produkcjami i wszystkimi innymi inna rozrywka oferty Sky”. Wkrótce aplikacja Netflix będzie również dostępna na Now TV Smart Stick i Now TV Box.

- Od 9 października klienci Sky Q korzystający z Sky TV i Sky Famiglia będą mogli podpisać umowę na ofertę w cenie 9,99 euro miesięcznie, czerpiąc w ten sposób korzyści nie tylko pod względem ceny, ale także dla wygody dla klientów, którzy nie zarejestrowali się jeszcze w pakiecie Sky Famiglia. Dodanie Intrattenimento plus będzie kosztować 15,39 euro/mies. Oferta Intrattenimento plus będzie dostępna również w grudniu dla wszystkich nowych klientów Sky.


Osoby, które mają już subskrypcję Netflix we Włoszech, mogą zdecydować się na subskrypcję Intrattenimento plus (Entertainment Plus), nawet utrzymując swój profil Netflixa. Oferta obejmuje abonament standardowy Netflixa (oglądanie w HD i na 2 ekranach jednocześnie o wartości 11,99 euro/mies.). Klienci Sky Q Platinum, którzy już oglądają Sky na wszystkich telewizorach w domu, w tej samej cenie, zamiast tego będą mieli abonament Netflix Premium (oglądanie w 4K i na 4 ekranach jednocześnie o wartości 15,99 euro/mies).

 

Źródło: movietele.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama