reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam w usłudze internetowej Lepší.TV

dodano: 2019-10-08 17:23 | aktualizacja: 2019-10-08 18:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satelitnatv.sk/Lepsi.TV

lepsi tv trwam 360px.jpg We wtorek 8 października 2019 r. wprowadzono dwie zmiany w ofercie OTT usługi Lepší.TV w Czechach i na Słowacji. Pierwszą zmianą było wycofanie francuskiego programu TV5Monde w SD. Druga zmiana została zauważona przez abonentów po południu, kiedy operator dodał polską stację TV Trwam, która jest już dostępna dla abonentów czeskich i słowackich.

satkurier.pl
Lepsi TV Polskie kanały 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lepší.TV zapewnia wszystkie programy z oferty i archiwum transmisji danego kanału, więc jest też tak w przypadku nowo dołączonej je stacji TV TrwamLepší.TV obsługiwana jest przez goNET, z siedzibą w Ostrawie. To nie jest nowość na rynku, platforma IPTV Lepší.TV oferuje swoje usługi od 2016 roku, zarówno w Czechach, jak i na Słowacji.

TV Trwam to już 11 polski kanał w ofercie Lepší.TV.
W ofercie są już TVP Info HD, TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat, TVN, TV Puls, TV6, TV4, Puls2, TVP Sport i teraz TV Trwam. W najbliższej przyszłości zostanie dodanych więcej polskich kanałów. Wymienia się takie stacje polskie jak ESKA TV, TVN7, ABC TV, TTV i inne.

Usługa internetowa Lepší.TV ma obecnie w swoim podstawowym pakiecie 93 stacje telewizyjne dla abonentów słowackich i 103 dla abonentów czeskich. Może z niego korzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu (co najmniej 3 Mb/s). Cena pakietu podstawowego z prawie 100 kanałami i archiwum kosztuje 7,39 euro/mies. Z usługi można korzystać dzięki specjalnej aplikacji na Smart TV, PC lub urządzeniach mobilnych. Istnieje również specjalny dekoder z Android TV dla starszych telewizorów.

Strona domowa Lepší.TV

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama