reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam w usłudze internetowej Lepší.TV

dodano: 2019-10-08 17:23 | aktualizacja: 2019-10-08 18:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satelitnatv.sk/Lepsi.TV

lepsi tv trwam 360px.jpg We wtorek 8 października 2019 r. wprowadzono dwie zmiany w ofercie OTT usługi Lepší.TV w Czechach i na Słowacji. Pierwszą zmianą było wycofanie francuskiego programu TV5Monde w SD. Druga zmiana została zauważona przez abonentów po południu, kiedy operator dodał polską stację TV Trwam, która jest już dostępna dla abonentów czeskich i słowackich.

Lepsi TV Polskie kanały 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lepší.TV zapewnia wszystkie programy z oferty i archiwum transmisji danego kanału, więc jest też tak w przypadku nowo dołączonej je stacji TV TrwamLepší.TV obsługiwana jest przez goNET, z siedzibą w Ostrawie. To nie jest nowość na rynku, platforma IPTV Lepší.TV oferuje swoje usługi od 2016 roku, zarówno w Czechach, jak i na Słowacji.

TV Trwam to już 11 polski kanał w ofercie Lepší.TV.
W ofercie są już TVP Info HD, TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat, TVN, TV Puls, TV6, TV4, Puls2, TVP Sport i teraz TV Trwam. W najbliższej przyszłości zostanie dodanych więcej polskich kanałów. Wymienia się takie stacje polskie jak ESKA TV, TVN7, ABC TV, TTV i inne.

Usługa internetowa Lepší.TV ma obecnie w swoim podstawowym pakiecie 93 stacje telewizyjne dla abonentów słowackich i 103 dla abonentów czeskich. Może z niego korzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu (co najmniej 3 Mb/s). Cena pakietu podstawowego z prawie 100 kanałami i archiwum kosztuje 7,39 euro/mies. Z usługi można korzystać dzięki specjalnej aplikacji na Smart TV, PC lub urządzeniach mobilnych. Istnieje również specjalny dekoder z Android TV dla starszych telewizorów.

Strona domowa Lepší.TV

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama