reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe wdrożenia InsysGO dla polskich operatorów kablowych

dodano: 2019-10-09 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys

Insys Video Technologies Firma Insys Video Technologies wdrożyła rozwiązanie InsysGO u trzech kolejnych operatorów telewizji kablowej: Elsat z Rudy Śląskiej,Tel-Kab z Pruszkowa oraz Telkab z Tczewa. Dzięki temu abonenci sieci zyskali możliwość oglądania wybranych kanałów telewizyjnych na żywo oraz dostęp do biblioteki filmów na życzenie Insys VOD Premium.

InsysGO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- InsysGO to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie telewizji IPTV dla branży operatorów kablowych oraz ISP, którzy chcą uruchomić swoją ofertę kanałów telewizyjnych w nowej technologii - mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. - Z naszego rozwiązania korzysta już 10 operatorów kablowych w Polsce. Cieszymy się widząc, że nasza usługa jest coraz bardziej popularna wśród lokalnych firm z tej branży - dodaje Kaczmarek.

Zarówno Elsat z Rudy Śląskiej, Tel-Kab z Pruszkowa, jak i Telkab z Tczewa to liderzy usług telekomunikacyjnych na swoich lokalnych rynkach, na których działają od kilkudziesięciu lat. Aby utrzymać wysoką pozycję, postawili na innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje streaming adaptacyjny i atrakcyjne dla użytkowników aplikacje.

Platformy ElsatGO, Tel-Kab GO oraz Telkab.GO umożliwiają dostęp do ponad 100 filmów w bibliotece VOD oraz oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo. Usługi są dostępne dla użytkowników operatorów poprzez portal www oraz aplikacje mobilne (Android i iOS).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

45 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama