reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe wdrożenia InsysGO dla polskich operatorów kablowych

dodano: 2019-10-09 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys

Insys Video Technologies Firma Insys Video Technologies wdrożyła rozwiązanie InsysGO u trzech kolejnych operatorów telewizji kablowej: Elsat z Rudy Śląskiej,Tel-Kab z Pruszkowa oraz Telkab z Tczewa. Dzięki temu abonenci sieci zyskali możliwość oglądania wybranych kanałów telewizyjnych na żywo oraz dostęp do biblioteki filmów na życzenie Insys VOD Premium.

InsysGO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- InsysGO to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie telewizji IPTV dla branży operatorów kablowych oraz ISP, którzy chcą uruchomić swoją ofertę kanałów telewizyjnych w nowej technologii - mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. - Z naszego rozwiązania korzysta już 10 operatorów kablowych w Polsce. Cieszymy się widząc, że nasza usługa jest coraz bardziej popularna wśród lokalnych firm z tej branży - dodaje Kaczmarek.

Zarówno Elsat z Rudy Śląskiej, Tel-Kab z Pruszkowa, jak i Telkab z Tczewa to liderzy usług telekomunikacyjnych na swoich lokalnych rynkach, na których działają od kilkudziesięciu lat. Aby utrzymać wysoką pozycję, postawili na innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje streaming adaptacyjny i atrakcyjne dla użytkowników aplikacje.

Platformy ElsatGO, Tel-Kab GO oraz Telkab.GO umożliwiają dostęp do ponad 100 filmów w bibliotece VOD oraz oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo. Usługi są dostępne dla użytkowników operatorów poprzez portal www oraz aplikacje mobilne (Android i iOS).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Ogrzewacz anten Fuba DAA 780/850

Fuba AHZ 780/850 - ogrzewacz do anten satelitarnych Fuba DAA...

649 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama