reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa alternatywa dla Türksatu w Niemczech

dodano: 2019-10-09 18:06 | aktualizacja: 2019-10-09 21:56
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Turcja Serwis Waipu.tv zaoferował płatny pakiet telewizyjny w języku tureckim za pośrednictwem IPTV w Niemczech. Jak dotąd, odbiór treści tureckich był możliwy tylko przez sieci kablowe lub telewizję satelitarną. Czy Waipu.tv stanie się konkurencją dla znanego operatora satelitarnego Türksat?

https://www.waipu.tv/wp-content/uploads/2019/09/geraetefamilie-desktop.png
Waipu.tv pakiet turecki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Waipu.tv proponuje teraz 30 tureckich kanałów za pośrednictwem swojej platformy IPTV. W porównaniu z ofertą kilkuset tureckich kanałów w jakości HD i SD bez dodatkowych miesięcznych kosztów, transmitowanych na satelitach Türksat 3A/4A (42°E), to oczywiście tylko "kropla w koszyku". Propozycja Waipu.tv może być ciekawa dla odbiorców, którzy nie posiadają własnego zestawu satelitarnego i z różnych przyczyn nie mogą takiego zainstalować.

W niektórych przypadkach właściciele zabronili montażu anten satelitarnych na elewacjach swoich budynków. Jedną z możliwości odbioru tureckiej telewizji są sieci kablowe, ale w nich jest dostępna skromna liczba kanałów – zaledwie od 7 do 10.

Platforma transmisji strumieniowej IPTV Waipu.tv postanowiła przeciwdziałać wszelkim niedogodnościom i zaoferowała 30 tureckich kanałów w Türk-Paketi, w tym 26 HD. Koszt subskrypcji wynosi 12,99 euro (w specjalnej akcji klient płaci tylko 9,99 euro). Pakiet zapewnia różne udogodnienia w oglądaniu telewizji, takie jak nagrywanie, pauzowanie, restart i oglądanie mobilne.

Czy płatny pakiet Waipu.tv przyniesie sukces, okaże się w przyszłości. Najtańszym wyborem dla tureckojęzycznej diaspory w Niemczech jest zakup zestawu satelitarnego i skierowanie go na pozycję orbitalną 42°E. Jednorazowy koszt zestawu to około 120 euro. Klient otrzymuje dostęp do kilkuset niekodowanych kanałów z Turcji, w tym około 50 w jakości HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2 to następca lubianego Mavic Air z poprawioną...

5 190 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama