reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa alternatywa dla Türksatu w Niemczech

dodano: 2019-10-09 18:06 | aktualizacja: 2019-10-09 21:56
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Turcja Serwis Waipu.tv zaoferował płatny pakiet telewizyjny w języku tureckim za pośrednictwem IPTV w Niemczech. Jak dotąd, odbiór treści tureckich był możliwy tylko przez sieci kablowe lub telewizję satelitarną. Czy Waipu.tv stanie się konkurencją dla znanego operatora satelitarnego Türksat?

Waipu.tv pakiet turecki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Waipu.tv proponuje teraz 30 tureckich kanałów za pośrednictwem swojej platformy IPTV. W porównaniu z ofertą kilkuset tureckich kanałów w jakości HD i SD bez dodatkowych miesięcznych kosztów, transmitowanych na satelitach Türksat 3A/4A (42°E), to oczywiście tylko "kropla w koszyku". Propozycja Waipu.tv może być ciekawa dla odbiorców, którzy nie posiadają własnego zestawu satelitarnego i z różnych przyczyn nie mogą takiego zainstalować.

W niektórych przypadkach właściciele zabronili montażu anten satelitarnych na elewacjach swoich budynków. Jedną z możliwości odbioru tureckiej telewizji są sieci kablowe, ale w nich jest dostępna skromna liczba kanałów – zaledwie od 7 do 10.

Platforma transmisji strumieniowej IPTV Waipu.tv postanowiła przeciwdziałać wszelkim niedogodnościom i zaoferowała 30 tureckich kanałów w Türk-Paketi, w tym 26 HD. Koszt subskrypcji wynosi 12,99 euro (w specjalnej akcji klient płaci tylko 9,99 euro). Pakiet zapewnia różne udogodnienia w oglądaniu telewizji, takie jak nagrywanie, pauzowanie, restart i oglądanie mobilne.

Czy płatny pakiet Waipu.tv przyniesie sukces, okaże się w przyszłości. Najtańszym wyborem dla tureckojęzycznej diaspory w Niemczech jest zakup zestawu satelitarnego i skierowanie go na pozycję orbitalną 42°E. Jednorazowy koszt zestawu to około 120 euro. Klient otrzymuje dostęp do kilkuset niekodowanych kanałów z Turcji, w tym około 50 w jakości HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama