reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 11.10.2019

dodano: 2019-10-10 10:50 | aktualizacja: 2019-10-10 21:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata: Polska – Australia. Transmisje live z WTA World Tour Tiencin tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

10:00 Golf: European Tour, Rzym:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

03:00 Formula 1: Grand Prix Japonii: 
1. sesja treningowa

07:00 Formula 1: Grand Prix Japonii: 
2. sesja treningowa
 
Eurosport 1

14:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału

16:00 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału

18:30 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału

20:30 Tenis: WTA World Tour, Linz:
1/4 finału
 
Fightklub

21:00 Boks: Gala, Trento: 
Fabio Turchi – Tommy McCarthy
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Humble: 
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Turcja – Albania
 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Polska – Australia

08:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Włochy – Rosja

11:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
USA – Kanada

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Czechy – Anglia
 
Polsat Sport Extra

06:30 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj:
1/4 finału

09:00 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj:
1/4 finału

11:30 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj:
1/4 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
OKS Stomil Olsztyn – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Islandia – Francja
 
Polsat Sport Fight

12:15 Rugby: Puchar Świata: 
Australia – Gruzja
 
Polsat Sport News

12:20 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Japonia – Egipt

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Portugalia – Luksemburg
 
Sportklub

17:30 Futsal: Liga Mistrzów Futsalu UEF: 
Imperial Wet – Rekord Bielsko Biała

20:00 Futsal: Liga Mistrzów Futsalu UEF: 
Sprata Praga – Luxol St Andrews
 
TVP Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Polska – Australia
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas, studio: Maciej Jabłoński, reporter: Aleksandra Rajewska

07:30 Tenis: WTA World Tour, Tiencin:
M. Linette – H. Watson

09:00 Tenis: WTA World Tour, Tiencin:
W. Kudiermietowa  D. Jastremska

15:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Rosja – Polska

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Czechy – Anglia

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Columbus Blue Jackets – Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...
reklama