reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Twoj Dom przestanie nadawać

dodano: 2019-10-10 19:54
autor: RO | źródło: cableman.ru

Twoj Dom Tworzony przez Crocus Group rosyjski kanał telewizyjny Twoj Dom ma nadawać tylko do końca tego roku. Powiadomienie o zamknięciu projektu otrzymali wszyscy pracownicy. Obecnie nadawca redukuje produkcję treści, informuje partnerów i zrywa umowy licencyjne z operatami płatnej telewizji.

Twoj Dom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powód zamknięcia nie jest podawany, ale wiadomo, że w ciągu trzech lat nadawania, kanał był w stanie dobrze się rozwinąć, gdyż znajduje się w pakietach większości wiodących operatorów.

Twoj Dom uruchomiono w 2016 roku. Za cel projektu wybrano promowanie pod tą samą nazwą sieci hipermarketów budowlano-gospodarczych. Ramówka składała się zarówno z europejskich produkcji zakupionych, jak również własnych o urządzaniu wnętrz, remontowaniu i budownictwie, aranżacji ogrodu i sztuce kulinarnej.

Początkowo treści własnej produkcji wypełniały 70% ramówki, jednak później ich udział został zmniejszony. Mimo to kanał wykazuje dobre wyniki oglądalności i ciągle emituje programy premierowe.

Twoj Dom jest dostępny dla abonentów rosyjskich platform satelitarnych NTV-Plus, MTS TV i Telekarta. Jest także transmitowany w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Horizons 2 (85°E) na częstotliwości 12,080 GHz, pol. H, SR: 28800, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8 Pro

Multiswitch Opticum 5/8 PRO rozdziela sygnał z jednego satelity i...

170 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama