reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Twoj Dom przestanie nadawać

dodano: 2019-10-10 19:54
autor: RO | źródło: cableman.ru

Twoj Dom Tworzony przez Crocus Group rosyjski kanał telewizyjny Twoj Dom ma nadawać tylko do końca tego roku. Powiadomienie o zamknięciu projektu otrzymali wszyscy pracownicy. Obecnie nadawca redukuje produkcję treści, informuje partnerów i zrywa umowy licencyjne z operatami płatnej telewizji.

http://graphicstorm.ru/images/Tv_channels/Tvoy_dom/Design_tvoy_dom/tvoy_dom_01.jpg
Twoj Dom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powód zamknięcia nie jest podawany, ale wiadomo, że w ciągu trzech lat nadawania, kanał był w stanie dobrze się rozwinąć, gdyż znajduje się w pakietach większości wiodących operatorów.

Twoj Dom uruchomiono w 2016 roku. Za cel projektu wybrano promowanie pod tą samą nazwą sieci hipermarketów budowlano-gospodarczych. Ramówka składała się zarówno z europejskich produkcji zakupionych, jak również własnych o urządzaniu wnętrz, remontowaniu i budownictwie, aranżacji ogrodu i sztuce kulinarnej.

Początkowo treści własnej produkcji wypełniały 70% ramówki, jednak później ich udział został zmniejszony. Mimo to kanał wykazuje dobre wyniki oglądalności i ciągle emituje programy premierowe.

Twoj Dom jest dostępny dla abonentów rosyjskich platform satelitarnych NTV-Plus, MTS TV i Telekarta. Jest także transmitowany w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Horizons 2 (85°E) na częstotliwości 12,080 GHz, pol. H, SR: 28800, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama