reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

“Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” w październiku na TLC

dodano: 2019-10-10 17:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Media

“Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” TLC „Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” to nowa, kontrowersyjna propozycja kanału TLC na jesień. W eksperymencie społecznym wezmą udział pary, których intymne relacje przestały być satysfakcjonujące. Kamery w ich sypialniach zarejestrują ważne momenty z życia kochanków – te pikantne i intymne, ale również smutne i wzruszające. Podczas ostatecznej konfrontacji z pozostałymi uczestnikami i terapeutką, Anjulą Mutanda, przedyskutują łóżkowe dylematy i wspólnie spróbują znaleźć rozwiązanie.

“Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” TLC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Badania dowodzą, że 2/3 dorosłych Brytyjczyków jest niezadowolonych ze swojego życia seksualnego. Wpływa na to współczesny styl życia, który wystawia relacje na próbę. Czy jesteśmy wystarczająco zdeterminowani, by uporać się z łóżkowymi problemami?

„Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” to telewizyjny eksperyment społeczny, poruszający wrażliwy temat problemów natury seksualnej w związku. W każdym odcinku zobaczymy trzy pary, które zdecydowały się poddać kontrowersyjnej seksterapii. Uczestnicy wpuścili do swoich sypialni kamery, które przez tydzień rejestrowały ich życie prywatne: rozmowy, kłótnie, wzajemne czułości oraz seks.

Nieocenzurowane nagrania staną się materiałem badawczym, który pary przeanalizują wspólnie z innymi uczestnikami pod okiem terapeutki i specjalistki od związków - Anjuli Mutanda. W programie nie zabraknie emocji. Na jaw wyjdą od dawna skrywane kłamstwa i pragnienia.
 

Czy poznając opinię pozostałych uda im się spojrzeć na swój związek z zupełnie nowej perspektywy? Program nie raz udowodni, że podłożem problemów z seksem bywa brak zaufania oraz wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb.

Dlaczego do związku wkrada się rutyna? Skąd bierze się brak zaangażowania? Czy kłótnia to zawsze zły sposób na rozwiązanie problemu? Odpowiedzi na te i inne pytania widzowie znajdą w nowym programie.

Pierwszy odcinek „Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii” już w piątek, 11 października o godzinie 23:00 na antenie TLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama