reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-14 - 2019-11-15 - 2019-11-16

12-14.10 Polsat Sport: Jędrzejczyk, FEN26 i bój o Euro

dodano: 2019-10-12 06:42 | aktualizacja: 2019-10-12 10:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 12-13 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: żużlowy Turniej o Złoty Kask, Formuła 1, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki, Puchar Świata siatkarzy, Energa Basket Liga, mecz towarzyski piłkarzy, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, rugby - Puchar Świata, Ekstraliga rugby, Fight Exclusive Night 26: Wrocław Fight Night (FEN26: Wrocław Fight Night) we Wrocławiu, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: żużlowy Turniej o Złoty Kask (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki (więcej tutaj), Puchar Świata siatkarzy (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 26: Wrocław Fight Night (FEN26: Wrocław Fight Night) we Wrocławiu (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

12 października (sobota)

5:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1 Extra” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:30 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

7:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

9:07 Polsat Sport News, żużel, Turniej o Złoty Kask: finał w Gdańsku

8:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

12:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 1. półfinał gry pojedynczej

12:00 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: PGE Spójna Stargard - Anwil Włocławek

12:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Irlandia - Samoa

13:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, 10. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Power Volley Milano Mediolan

14:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Gruzja - Irlandia

15:00 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków

16:30 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy

17:30 Polsat Sport, 10. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Gas Sales Piacenza Volley

17:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Dania - Szwajcaria

17:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy:Wyspy Owcze - Rumunia

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Finlandia

18:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

19:00 w Polsacie Sport Fight oraz 20:00 w Super Polsacie i w Polsacie Sport, Fight Exclusive Night 26: Wrocław Fight Night (FEN26: Wrocław Fight Night) we Wrocławiu

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:10 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

20:35 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Włochy - Grecja

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Norwegia - Hiszpania

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Liechtenstein - Armenia

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Malta - Szwecja

21:20 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

23:30 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 12 na 13 października (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

2:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

3:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: Argentyna - Rosja

13 października (niedziela)

5:15 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Namibia - Kanada

5:20 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarzy: Włochy - Kanada

5:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Japonii: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:05 w Eleven Sports 1 i 7:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Japonii: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica (w Eleven Sports 1)

6:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: USA - Australia

7:00 w Polsacie Sport, 7:50 w TVP3 i 9:00 w TVP Sport, Puchar Świata siatkarzy: Brazylia - Polska

7:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: USA - Tonga

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:50 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarzy: Tunezja - Egipt

10:15 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Walia - Urugwaj

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: finał gry pojedynczej

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga Santander” - magazyn

12:10 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarzy: Japonia - Iran

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin

12:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Japonia - Szkocja

13:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:45 Polsat Sport, 10. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Gas Sales Piacenza Volley

14:50 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Kazachstan - Belgia

17:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

17:30 Polsat Sport Extra, 10. Międzynarodowy Turniej Charytatywny Tauron Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano Mediolan

17:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Białoruś - Holandia

17:50 Polsat Sport Premium 1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szkocja - San Marino

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Cypr - Rosja

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Węgry - Azerbejdżan

18:00 w Polsacie Sport, 18:20 w TVP Sport i 20:10 w TVP2, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Polska - Macedonia Północna

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:35 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Walia - Chorwacja

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Słowenia - Austria

20:35 Polsat Sport Premium 1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Estonia - Niemcy

20:35 Polsat Sport Premium 2, mecz towarzyski piłkarzy: Słowacja - Paragwaj

22:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

Noc z 13 na 14 października (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

3:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: USA - Rosja


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8 Pro

Multiswitch Opticum 5/8 PRO rozdziela sygnał z jednego satelity i...

170 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...
reklama