reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska TV wyprodukuje film „Po moim trupie” z Rafałem Zawieruchą

dodano: 2019-10-14 12:49 | aktualizacja: 2019-10-14 13:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: Kino Polska

Rafał Zawierucha Spółka Kino Polska TV wkracza na rynek produkcji filmowej. Nadawca kanałów naziemnych Stopklatka TV i Zoom TV oraz kablowo-satelitarnego Kino Polska podpisał umowę z producentem Krzysztofem Szpetmańskim na produkcję komedii „Po moim trupie” w reżyserii Tomasza Koneckiego. W filmie wystąpi m.in. Rafał Zawierucha (Pewnego razu w… Hollywood Quentina Tarantino), aktor rozchwytywany ostatnio przez polskie media. Premierę filmu w kinach zaplanowano na początek 2021 roku.

Rafał Zawierucha


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kino Polska TV jest producentem głównym filmu Po moim trupie: spółka ma w nim 92% udziałów i dysponuje wszystkimi prawami do filmu. Pozostałe 8% udziałów należy do producenta wykonawczego Krzysztofa Szpetmańskiego.

– Produkcja filmowa to dla Kino Polska TV naturalny kierunek rozwoju. Podjęliśmy taką decyzję między innymi dlatego, że chcemy zbudować bibliotekę własnych produkcji, nie tylko fabularnych. Doświadczenia największych światowych graczy pokazują, że własny kontent może budować istotną przewagę konkurencyjną. W najbliższym czasie chcielibyśmy wyprodukować 4-5 filmów o łącznym budżecie około 20 mln zł. Nie wszystkie zostaną ukończone w przyszłym roku, ale dwa na pewno. Chcielibyśmy też, by wszystkie z tych filmów weszły do dystrybucji kinowej – mówi Bogusław Kisielewski, Prezes Zarządu Kino Polska TV SA.

Akcja filmu Po moim trupie będzie się dziać w małym miasteczku, jakich wiele, a jednocześnie zupełnie wyjątkowym. Główna bohaterka – Teresa – to kobieta, której uroda przyciąga licznych adoratorów, a charakter… wręcz przeciwnie. Piękna Teresa potrafi być bezwzględna i okrutna, co powoduje, że niektórzy wzdychają do niej z miłości, a inni życzą jej śmierci. Również zięć Teresy, dobroduszny Kostek (w tej roli Rafał Zawierucha), chce, by złośliwa teściowa na zawsze zniknęła z jego życia. Gdy jego marzenie nieoczekiwanie się spełnia, życie miasteczka wywraca się do góry nogami. Wszystko zaczyna dziać się na opak, znikają spokój i harmonia. Normalność może przywrócić tylko cud: powrót Teresy. Na szczęście cuda się czasem zdarzają. I chodzą parami …

Reżyserem filmu Po moim trupie jest Tomasz Konecki, współtwórca takich hitów polskiej komedii, jak Ciało, Testosteron czy Lejdis. Producentem nadzorującym ze strony Kino Polska TV SA jest Dorota Zwierzchowska. Zdjęcia do filmu odbędą się w połowie 2020 roku. Premierę w polskich kinach zaplanowano na styczeń lub luty 2021 roku. Dystrybutorem filmu jest Galapagos Films.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...