reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały 4K od Stingray w Niemczech

dodano: 2019-10-15 10:18 | aktualizacja: 2019-10-15 12:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: DNMG/teltarif

Stingray Festival 4K UHD logo 360px.jpg Niemiecka firma DNMG nawiązała współpracę z firmą muzyczną, medialną i technologiczną Stingray, aby uruchomić 3 kanały 4K dla swoich operatorów w Niemczech. Dzięki temu 3 kanały, Stingray Festival 4K, Stingray Hits 4K i Stingray Ambiance 4K, będą po raz pierwszy dostępne dla 200 niemieckich operatorów. 

Stingray
Stingray Fetsival Hits 4K 3 kanaly Ultra HD 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stingray Festival 4K poświęcony jest koncertom, przedstawieniom teatralnym i setom DJ-skim, a także baletowi i operze. Kanał Stingray Festival 4K jest znany użytkownikom dekoderów 4K od Orange Polska.

Stingray Hits 4K pokazuje szereg teledysków z głównego nurtu i przyszłych gwiazd, a Stingray Ambiance 4K - jak sugeruje tytuł - pokazuje naturalne obrazy w towarzystwie dźwięków natury. 

Kanały będą dostępne na głównym serwerze w centrum danych EQUINIX FR5 we Frankfurcie nad Menem, a operatorzy muszą odbierać sygnał tylko za pośrednictwem połączenia VPN operatora z Equinix za pośrednictwem CrossConnect.
 

Ingo P. Schuchert, dyrektor zarządzający DNMG, powiedział:


- Na rynku jest obecnie ponad 10 mln telewizorów 4K, z 7 dodatkowymi milionami, które będą przybywać rocznie. Partnerstwo obejmuje zarówno bezpłatną telewizję, jak i prawa do płatności dla wszystkich kanałów, zapewniając operatorom sieci niespotykaną elastyczność w dostarczaniu klientom najwyższej jakości 4K. 

- Aby ten USP był możliwy, DNMG po raz pierwszy inwestuje we własne systemy i infrastrukturę, tworząc tym samym podstawę dla przyszłych modeli biznesowych 4K dla naszych operatorów sieci.

Mathieu Peloquin, SVP ds. marketingu i treści w Stingray powiedział:

- Cieszymy się, że możemy podpisać umowę z DNMG, zwłaszcza że jest to pierwsze wejście kanałów telewizyjnych Stingray 4K na rynek niemieckojęzyczny. Szybkie tempo innowacji technologicznych wciąż zapewnia nowe możliwości rozwoju i współpracy, a Stingray jest dumny z tego, że jest liderem w dostarczaniu nowych możliwości rozrywki miłośnikom muzyki na całym świecie.


Źródło: teltarif.de  digitaltveurope.com  broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...