reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea dostawcą internetu dla Poznań Game Arena

dodano: 2019-10-15 13:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

PGA Poznań Game Arena INEA INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena. Jak informuje operator, przez 3 dni w pawilonie nr 5 będzie można przetestować najszybszy Internet w Unii Europejskiej oraz zmierzyć się z INEA Gaming Team.

PGA Poznań Game Arena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych, konsolowych oraz rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz drugi INEA jest Oficjalnym Dostawcą Internetu dla tego wydarzenia, dostarczając łącza światłowodowe dla uczestników oraz wystawców.

W tym roku INEA przygotowała dwa stoiska.
Na pierwszym z nich, zlokalizowanym w pawilonie piątym, odwiedzający będą mogli nie tylko przetestować najszybszy Internet w Unii Europejskiej, symetryczne łącze 10 Gb/s, ale też zmierzyć się z INEA Gaming Team. Przez trzy dni blisko 60 pracowników INEA będzie prowadziło rozgrywki w CS:GO, Crash Team Racing i FIFA20. W ramach drugiego stoiska, w pawilonie szóstym na uczestników PGA czekać będzie prawie 11-metrowa przyczepa z mobilnym salonem INEA. Specjaliści od najszybszego Internetu w Polsce odpowiedzą tam na wszystkie pytania związane z ofertą Internetu, telewizji oraz telefonii.
 

Przez najbliższe 3 lata INEA będzie dostarczać Internet dla najważniejszego wydarzenia gamingowego w Polsce. PGA to dla nas miejsce szczególne, bo to właśnie tutaj rok temu premierowo pokazaliśmy najszybszy Internet w Unii Europejskiej. Usługa ta wprowadziła Polskę do grupy zaledwie kilku miejsc na świecie, gdzie dostępny jest tak szybki Internet. Na naszym stosiku każdy będzie miał możliwość sprawdzić jego działanie w praktyce

– komentuje Michał Bartkowiak, wiceprezes INEA S.A.

Dla uczestników Poznań Game Arena przygotowane zostały liczne atrakcje i niespodzianki. Każdy, kto osobiście przetestuje najszybszy Internet będzie miał szansę wygrać konsolę do gier. Dla osób, które zdecydują się stoczyć pojedynek z INEA Gaming Team, przygotowane zostały nagrody.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama