reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rakuten TV z bezpłatnymi treściami także w Polsce?

dodano: 2019-10-15 15:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Rakuten TV/satkurier.pl

Rakuten TV Internetowa platforma VOD Rakuten TV ogłosiła wprowadzenie do oferty pierwszych kanałów z treściami AVOD, czyli dostępnymi bezpłatnie dzięki emisji reklam. Na podobnej zasadzie część treści udostępniają takie serwisy internetowe, jak Ipla czy TVP VOD. Sekcja z bezpłatnymi materiałami wideo w ramach Rakuten TV będzie obejmowała filmy, seriale, dokumenty i wiele innych.

Rakuten TV Free


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród ekskluzywnych treści Rakuten TV zaprezentuje na swoim kanale AVOD „Matchday - Inside FC Barcelona” - ​​nową serię dokumentalną o klubie FC Barcelona od środka, oferującą wcześniej niepublikowane materiały z życia prywatnego piłkarzy. „Matchday - Inside FC Barcelona” z Johnem Malkovichem w roli narratora jest dziełem Barça Studios, własnego domu produkcyjnego FC Barcelona, ​​we współpracy z Kosmos Studios, Rakuten, Inc. oraz Rakuten H Collective Studio i Producciones del Barrio.

Rozszerzając swoją ofertę modeli biznesowych, Rakuten TV połączy w całej Europie produkty TVOD i AVOD, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby widzów. Bezpłatne kanały z reklamami wzbogacą oryginalną ofertę Rakuten TV - Your Cinema at Home (Twoje kino w domu).

Usługa będzie dostępna w wersji beta na modelach Smart TV z 2019 roku i będzie stopniowo wdrażana na innych platformach, w tym na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Rakuten TV jest dostępny także w Polsce poprzez stronę internetową rakuten.tv, jednak bez polskiej wersji. Oferuje treści w modelu TVOD, czyli opłaty wnosi się za dostęp do pojedynczych filmów (jest to przeciwieństwo do SVOD, gdzie opłata dotyczy określonego okresu czasu, np. miesiąca, za dostęp do wszystkich treści). Na razie w polskiej wersji desktop nie ma dostępu do bezpłatnej sekcji AVOD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Octo Inverto Premium IDLP-OCT410

Nowy konwerter Inverto typu Universal LNB z 8 niezależnymi wyjściami...

169 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama