reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci zmienił oprawę graficzną bloku wieczornego [wideo]

dodano: 2019-10-16 20:24 | aktualizacja: 2019-10-16 20:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci

Da Vinci Od 15 października br. kanał edukacyjny Da Vinci zmienił oprawę graficzną wieczornego bloku programowego – Da Vinci Learning, w którym nadaje programy dokumentalne i filmy popularno-naukowe dla całej rodziny. Nowa oprawa koresponduje z oprawą bloku porannego i popołudniowego, która została zmieniona w zeszłym roku.

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Da Vinci wprowadza też nowe programy w jesiennej ramówce, m.in.: dwuczęściowy dokument o badaniu góry lodowej – „Operacja Góra lodowa”; niezwykły, trzyczęściowy program o życiu płodowym człowieka „Odliczanie do narodzin” oraz prezentujący zaskakujące pomysły na temat nowoczesnego żywienia „Pożywienie jutra”.

Kanał Da Vinci jest dostępny na ponad 90 obszarach Europy Środkowej i Wschodniej, w Rosji, Afryce i Azji w 18 wersjach językowych. Założony w 2007 r, dziś nadający dla blisko 40 mln widzów inspirujące programy edukacyjne z całego świata dla dzieci i dorosłych.

Nadawcą Da Vinci jest firma medialna Da Vinci Media GmbH z siedzibą w Berlinie. Da Vinci oferuje pasmo programowe Da Vinci Kids - nadające programy edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci, i pasmo dla dorosłych Da Vinci Learning - nadające dokumenty popularnonaukowe, oraz aplikację Da Vinci Kids na systemy iOS i Android z edukacyjną rozrywką dla dzieci.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...
reklama