reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci zmienił oprawę graficzną bloku wieczornego [wideo]

dodano: 2019-10-16 20:24 | aktualizacja: 2019-10-16 20:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci

Da Vinci Od 15 października br. kanał edukacyjny Da Vinci zmienił oprawę graficzną wieczornego bloku programowego – Da Vinci Learning, w którym nadaje programy dokumentalne i filmy popularno-naukowe dla całej rodziny. Nowa oprawa koresponduje z oprawą bloku porannego i popołudniowego, która została zmieniona w zeszłym roku.

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Da Vinci wprowadza też nowe programy w jesiennej ramówce, m.in.: dwuczęściowy dokument o badaniu góry lodowej – „Operacja Góra lodowa”; niezwykły, trzyczęściowy program o życiu płodowym człowieka „Odliczanie do narodzin” oraz prezentujący zaskakujące pomysły na temat nowoczesnego żywienia „Pożywienie jutra”.

Kanał Da Vinci jest dostępny na ponad 90 obszarach Europy Środkowej i Wschodniej, w Rosji, Afryce i Azji w 18 wersjach językowych. Założony w 2007 r, dziś nadający dla blisko 40 mln widzów inspirujące programy edukacyjne z całego świata dla dzieci i dorosłych.

Nadawcą Da Vinci jest firma medialna Da Vinci Media GmbH z siedzibą w Berlinie. Da Vinci oferuje pasmo programowe Da Vinci Kids - nadające programy edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci, i pasmo dla dorosłych Da Vinci Learning - nadające dokumenty popularnonaukowe, oraz aplikację Da Vinci Kids na systemy iOS i Android z edukacyjną rozrywką dla dzieci.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

115 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama