dodano: 2019-10-17 17:32
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester United – Liverpool FC. Transmisja live z WTA World Tour Moskwa tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, O.S.T.R. CANAL+ Sport
14:00 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – Real Betis
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Ćwiąkała
17:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, O.S.T.R. CANAL+ Sport 2
12:30 Golf: European Tour, Paryż: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Orlen Wisła Płock – Dinamo Bukareszt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Matysik
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – FC Schalke 04
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ Now
15:30 Golf: European Tour, Paryż: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A: Parma Calcio 1913 – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – US Lecce
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Holstein Kiel
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Urban
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – SC Paderborn 07
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: La Liga: Athletic Bilbao – Real Valladolid
Komentarz: Michał Mitrut
21:00 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
12:30 Piłka nożna: La Liga: CD Alaves – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
15:00 Piłka nożna: Serie A: Cagliari Calcio – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Holstein Kiel
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Urban
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – SC Paderborn 07
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Serie A: Parma Calcio 1913 – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:00 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
09:30 Lekkoatletyka: Maraton, Amsterdam: Zawody
13:45 Snooker: English Open: Finał
19:45 Snooker: English Open: Finał Eurosport 2
12:30 Tenis stołowy: Pucharu Świata, Chengdu: Zawody
14:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 5
17:55 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: Stelmet Enea BC Zielona Góra– CSKA Moskwa
21:00 Pływanie: International Swimming League, Lewisville: Zawody Golf Channel
19:30 Golf: PGA Tour, Jeju Island: Finał nSport+
16:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski Polsat Sport
12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
14:45 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz Polsat Sport Extra
09:15 Rugby: Puchar Świata: Walia – Francja
12:15 Rugby: Puchar Świata: Japonia – RPA
16:00 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia: Finał
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Top Volley Latina – Sir Safety Conad Perugia
21:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – New York Red Bulls
02:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Minnesota United – LA Galaxy Polsat Sport Fight
14:35 Rugby: Ekstraliga: RzKS Juvenia Kraków – MKS Ogniwo Sopot Polsat Sport News
01:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii: Rozgrzewka
02:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii: Rozgrzewka
02:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii: Rozgrzewka
05:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii: Wyścig
06:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii: Wyścig
08:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii: Wyścig Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji
14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Ogm Ormanspor – Bursaspor
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia BC – Unicaja Malaga TVP 3
13:00 Piłka nożna: 2. Liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Komentarz: Szymon Borczuch TVP Sport
14:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: Finał
16:00 Tenis: WTA World Tour, Luksemburg: Finał
17:05 Tenis stołowy: ITTF Pro Tour, Cetniewo: Zawody
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.