reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niedziela z… sensacją” w TVP Kultura

dodano: 2019-10-18 00:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Kultura

TVP Kultura 20 października br. o godz. 17:15 TVP Kultura zaprasza na premierowy odcinek „Niedzieli z…” poświęcony powieściom, filmom i serialom sensacyjnym. Po spotkaniu w studiu emisja spektaklu Teatru Telewizji „Mock” na podstawie prozy Marka Krajewskiego.

spektakl Teatru Telewizji Mock


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za co kochamy kryminały? Czy powieści i seriale kryminalne odzwierciedlają nasze lęki? Jeżeli tak, to czego najbardziej się boimy? jak zmieniały się polskie kryminały na przestrzeni lat? 20 października TVP Kultura zaprasza na premierę programu „Niedziela z...sensacją”. Gościem specjalnym będzie Marek Krajewski, którego najnowsza książka „Golem” z serii o komisarzu Eberhardzie Mocku, właśnie się ukazała.

Pierwsza część programu będzie poświęcona kryminałom na ekranie. Marta Perchuć-Burzyńska porozmawia z aktorami: Małgorzatą Buczkowską, Katarzyną Herman i Pawłem Małaszyńskim, dramaturgiem i scenarzystą Wojciechem Tomczykiem oraz insp. Mariuszem Ciarką – Rzecznikiem Prasowym Komendanta Głównego Policji. W drugiej części programu ciekawa rozmowa z pisarzami, autorami powieści kryminalnych i thrillerów: Katarzyną Bondą, Katarzyną Puzyńską, Wojciechem Chmielarzem i Markiem Krajewskim.

TVP Kultura pokaże adaptację kultowej prozy Marka Krajewskiego - opowieść o początkach kariery bohatera słynnej serii kryminalnej detektywa Eberharda Mocka, czyli spektakl Teatru Telewizji „Mock” w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

„Niedziela z… sensacją” - premiera 20 października, o godz. 17:15 w TVP Kultura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

115 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...
reklama