reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-14 - 2019-11-15 - 2019-11-16

19-21.10 Polsat Sport: Derby i mecz towarzyski

dodano: 2019-10-19 05:27 | aktualizacja: 2019-10-19 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 19-20 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy, Liga Siatkówki Kobiet, SuperLega, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Energa Basket Liga, rugby - Puchar Świata, Ekstraliga rugby, Moto2, Moto3, MotoGP, Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy, Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 października (sobota)
5:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

6:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

6:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

7:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

7:25 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

8:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

8:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:15 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, ćwierćfinał: Anglia - Australia

9:15 Polsat Viasat Explore, „Trening na końcu świata” - serial dokumentalny

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

12:15 Polsat Sport Extra, rugby, Puchar Świata w Japonii, ćwierćfinał: Nowa Zelandia - Irlandia

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia

12:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander: SD Eibar - FC Barcelona

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - SV Darmstadt 98

13:25 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Blackburn Rovers FC - Huddersfield Town FC
komentuje: Marcin Grzywacz

13:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 1. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, mecz towarzyski siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - IBB Polonia Londyn

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Atalanta BC Bergamo

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Augsburg - FC Bayern Monachium

15:00 Eleven Sports 4, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05 Moguncja

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: 1. FC Union Berlin - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski

17:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 2. półfinał gry pojedynczej

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Hellas Werona

17:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga Santander” - magazyn

18:25 Polsat Sport News, Eredivisie: RKC Waalwijk - AFC Ajax Amsterdam

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Getafe CF - CD Leganes

19:00 Polsat Sport Fight, Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

20:00 Polsat Sport, Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach

20:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia

20:30 Polsat Sport News, SuperLega: Vero Volley Monza - Allianz Milano

20:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven

22:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra,  Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - 1.FK Pribram

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny


Noc z 19 na 20 października (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto3

2:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto2

2:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie MotoGP


20 października (niedziela)
5:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto3

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto2

8:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie MotoGP

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:15 Polsat Sport Extra, rugby, Puchar Świata w Japonii, ćwierćfinał: Walia - Francja

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - Celta Vigo

12:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał

12:15 Polsat Sport Extra, rugby, Puchar Świata w Japonii, ćwierćfinał: Japonia - Republika Południowej Afryki

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Inter Mediolan

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

13:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał

13:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: VfB Stuttgart - Holstein Kiel Kilonia

13:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał

14:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Cagliari Calcio - SPAL 2013 Ferrara

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AS Roma Rzym

14:35 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz

15:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - SC Paderborn 07

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: finał gry pojedynczej

16:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Parma Calcio - Genoa CFC Genua

17:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

17:30 Eleven Sports 4, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn

18:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia

18:25 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Athletic Bilbao - Real Valladolid

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

20:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga Santander” - magazyn

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport News, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Gas Sales Piacenza

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:40 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Lecce

20:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - UD Levante Walencja

21:20 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New York Red Bulls Nowy Jork

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport Extra, Fortuna: Liga:  FK Teplice - AC Sparta Praga

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny


Noc z 20 na 21 października (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:40 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Minnesota United - Los Angeles Galaxy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama