reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom przejmuje kanał FTA Super!

dodano: 2019-10-18 22:47 | aktualizacja: 2019-10-20 22:44
autor: Jan Borejko | źródło: VIMN/youmark.it/brand-news.it

Super Logo Italia 360px.jpg Viacom International Media Networks (VIMN), oddział Viacom, ogłosił przejęcie od De Agostini Editore pozostałych 50 proc. firmy Super Broadcast SRL, która jest właścicielem i prowadzi niekodowany, włoski kanał telewizyjny dla dzieci Super!

VIMN Viacom Italia Super 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Super! jest skierowany do dzieci w wieku 4–14 lat, które zawierają treści lokalne i międzynarodowe. W ramach tej transakcji De Agostini Editore będzie nadal współpracować z VIMN Italia, dostarczając stacji swoje treści.

Raffaele Annecchino, prezes i dyrektor zarządzający VIMN na Europę Południową i Zachodnią, Bliski Wschód i Afrykę powiedział:

- Z przyjemnością potwierdzam to nowe osiągnięcie w naszej ciągłej strategii wzmocnienia naszej obecności we Włoszech, na rynku, na którym mamy silną pozycję w telewizji płatnej z naszymi głównymi markami i treściami premium, w tym Nickelodeon. Przejęcie Super! dodatkowo wzmacnia znaczenie VIMN w segmencie dziecięcym we Włoszech i zwiększa ekspozycję naszych właściwości. 

Poprzez przejęcie kanału Super! Viacom we Włoszech osiągnie ponad 35 mln widzów miesięcznie i umocni swoją pozycję na rynku jako jedna z najważniejszych międzynarodowych sieci medialnych we Włoszech.

Viacom  jest już właścicielem i operatorem trzech niekodowanych naziemnych kanałów telewizyjnych we Włoszech - Paramount Network, Spike, VH1, a także posiada 11 kanałów pod własnymi markami, w tym MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr., które są na włoskiej platformie Sky.

Źródło: brand-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama