reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom przejmuje kanał FTA Super!

dodano: 2019-10-18 22:47 | aktualizacja: 2019-10-20 22:44
autor: Jan Borejko | źródło: VIMN/youmark.it/brand-news.it

Super Logo Italia 360px.jpg Viacom International Media Networks (VIMN), oddział Viacom, ogłosił przejęcie od De Agostini Editore pozostałych 50 proc. firmy Super Broadcast SRL, która jest właścicielem i prowadzi niekodowany, włoski kanał telewizyjny dla dzieci Super!

VIMN Viacom Italia Super 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Super! jest skierowany do dzieci w wieku 4–14 lat, które zawierają treści lokalne i międzynarodowe. W ramach tej transakcji De Agostini Editore będzie nadal współpracować z VIMN Italia, dostarczając stacji swoje treści.

Raffaele Annecchino, prezes i dyrektor zarządzający VIMN na Europę Południową i Zachodnią, Bliski Wschód i Afrykę powiedział:

- Z przyjemnością potwierdzam to nowe osiągnięcie w naszej ciągłej strategii wzmocnienia naszej obecności we Włoszech, na rynku, na którym mamy silną pozycję w telewizji płatnej z naszymi głównymi markami i treściami premium, w tym Nickelodeon. Przejęcie Super! dodatkowo wzmacnia znaczenie VIMN w segmencie dziecięcym we Włoszech i zwiększa ekspozycję naszych właściwości. 

Poprzez przejęcie kanału Super! Viacom we Włoszech osiągnie ponad 35 mln widzów miesięcznie i umocni swoją pozycję na rynku jako jedna z najważniejszych międzynarodowych sieci medialnych we Włoszech.

Viacom  jest już właścicielem i operatorem trzech niekodowanych naziemnych kanałów telewizyjnych we Włoszech - Paramount Network, Spike, VH1, a także posiada 11 kanałów pod własnymi markami, w tym MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr., które są na włoskiej platformie Sky.

Źródło: brand-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama