reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trace uruchomi 3 nowe kanały w Wielkiej Brytanii

dodano: 2019-10-19 12:26 | aktualizacja: 2019-10-21 14:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Trace/Sky/digitaltveurope/satkurier.pl

Trace Urban, Trace Vault, Trace Latina Grupa medialna Trace uruchomi w Wielkiej Brytanii trzy nowe kanały. Trafią one 1 listopada br. do oferty platformy satelitarnej Sky. Trace Urban, Trace Vault i Trace Latina będą pokazywać teledyski muzyki afro-urban i latynoskiej wraz z takimi programami, jak „Moesha”, „Clueless” i „Clarissa Explains it All”.

Trace Urban, Trace Vault, Trace Latina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co istotne Trace Urban, Trace Vault i Trace Latina pojawią się w miejscu Chart Show TV, The Vault i Chart Show Hits, które zostały nabyte przez Trace od Sony Pictures Television (SPT) pod koniec 2018 roku.

Wszystkie kanały są nadawane w ramach platformy Sky UK z satelity Astra 2F (28,2°E). Mimo że są niekodowane (FTA), to ich odbiór w Polsce jest bardzo utrudniony ze względu na to, iż są nadawane w wiązce brytyjskiej.

Trace Urban koncentruje się na muzyce hip-hopowej, R&B i rytmicznej, prezentując teledyski, wywiady, programy i filmy dokumentalne związane z artystami i kulturą urban.

Trace Vault jest opisywany jako kanał nostalgic urban skupiający się na przebojach muzycznych z końca lat 90. i 00. Oprócz muzyki na kanale pokazywane są programy, które ukształtowały kulturę tej epoki, w tym sitcom „Moesha”.

Trace Latina jest skierowany do miłośników miejskiej muzyki latynoskiej. Od salsy po reggaeton, poprzez hip-hop i merengue czy bachata, kanał prezentuje najlepsze latynoskie brzmienia, a także wywiady, koncerty, programy i filmy dokumentalne zarówno znanych, jak i wschodzących gwiazd latynoskich.
 

Powrót do Wielkiej Brytanii w czasach, gdy scena urban w tym kraju jest tak żywa, ma niepowtarzalny smak. To jest synchroniczność! 16 lat temu nie było nas stać na uruchomienie nawet jednego kanału telewizyjnego na Sky, a teraz uruchamiamy trzy sieci telewizyjne, które będą celebrować różne aspekty kultury miejskiej i ludzi, którzy ją tworzą w Wielkiej Brytanii i na świecie. Trace to most, łącznik kultury urban, a Wielka Brytania zajmie szczególne miejsce w naszej globalnej sieci. Trace to nowy dom dla brytyjskiej sceny afro-urban

- powiedział Olivier Laouchez, prezes i współzałożyciel Trace.

Obecnie Trace obsługuje 24 kanały telewizyjne, 70 stacji radiowych FM i cyfrowych, platformy mobilne i cyfrowe, treści i wydarzenia w 162 krajach oraz angażuje 300 mln fanów na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama