reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dplay od Discovery startuje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kiedy w Polsce?

dodano: 2019-10-22 12:22 | aktualizacja: 2019-10-22 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery/satkurier.pl

dplay Discovery, Inc. wprowadziło na rynek w Wielkiej Brytanii i Irlandii usługę streamingową pod nazwą dplay. Serwis ten obejmuje bibliotekę treści wideo z następujących bezpłatnych kanałów: Quest, Quest Red, DMAX, Food Network, Really i Home. Dplay jest usługą darmową, finansowaną z reklam, czyli działającą w modelu AVOD.

dplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa dplay obejmuje popularne programy z flagowych, bezpłatnych kanałów Discovery. Najważniejsze z nich to: „EFL Highlights” i „Salvage Hunters” Quest, „Katie Price: My Crazy Life” i „The Bad Skin Clinic” Quest Red, „Ghost Adventures” i „Helicopter ER” Really oraz „Tom Kerridge: American Feast” i „Rachel Khoo: My Swedish Kitchen” Food Network.

Dplay jest już dostępny na dziesięciu rynkach (Dania, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy), a w najbliższej przyszłości ma trafić na kolejne. Niewykluczone, że w przyszłości zawita także do Polski. Z dplay można korzystać poprzez witrynę internetową oraz aplikacje na iOS i Androida. Discovery zapowiada, że dostępność zostanie rozszerzona o kolejne urządzenia i platformy w pierwszej połowie 2020 roku.
 

W ciągu ostatnich dwóch lat prawie podwoiliśmy liczebność naszej brytyjskiej widowni - i zwiększyliśmy naszą ofertę FTA z dwóch do sześciu kanałów. Uruchomienie dplay to kolejny krok w naszej strategii dostarczania brytyjskiej widowni najlepszej rozrywki o prawdziwym życiu, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą. Bezpłatna usługa streamingowa zwiększy również możliwości reklamodawców w zakresie interakcji z odbiorcami na wielu platformach.

- powiedział James Gibbons, EVP General Manager UK, Ireland & ANZ w Discovery, UK.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Octo Inverto Premium IDLP-OCT410

Nowy konwerter Inverto typu Universal LNB z 8 niezależnymi wyjściami...

169 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama