reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dplay od Discovery startuje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kiedy w Polsce?

dodano: 2019-10-22 12:22 | aktualizacja: 2019-10-22 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery/satkurier.pl

dplay Discovery, Inc. wprowadziło na rynek w Wielkiej Brytanii i Irlandii usługę streamingową pod nazwą dplay. Serwis ten obejmuje bibliotekę treści wideo z następujących bezpłatnych kanałów: Quest, Quest Red, DMAX, Food Network, Really i Home. Dplay jest usługą darmową, finansowaną z reklam, czyli działającą w modelu AVOD.

dplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa dplay obejmuje popularne programy z flagowych, bezpłatnych kanałów Discovery. Najważniejsze z nich to: „EFL Highlights” i „Salvage Hunters” Quest, „Katie Price: My Crazy Life” i „The Bad Skin Clinic” Quest Red, „Ghost Adventures” i „Helicopter ER” Really oraz „Tom Kerridge: American Feast” i „Rachel Khoo: My Swedish Kitchen” Food Network.

Dplay jest już dostępny na dziesięciu rynkach (Dania, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy), a w najbliższej przyszłości ma trafić na kolejne. Niewykluczone, że w przyszłości zawita także do Polski. Z dplay można korzystać poprzez witrynę internetową oraz aplikacje na iOS i Androida. Discovery zapowiada, że dostępność zostanie rozszerzona o kolejne urządzenia i platformy w pierwszej połowie 2020 roku.
 

W ciągu ostatnich dwóch lat prawie podwoiliśmy liczebność naszej brytyjskiej widowni - i zwiększyliśmy naszą ofertę FTA z dwóch do sześciu kanałów. Uruchomienie dplay to kolejny krok w naszej strategii dostarczania brytyjskiej widowni najlepszej rozrywki o prawdziwym życiu, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą. Bezpłatna usługa streamingowa zwiększy również możliwości reklamodawców w zakresie interakcji z odbiorcami na wielu platformach.

- powiedział James Gibbons, EVP General Manager UK, Ireland & ANZ w Discovery, UK.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama