reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-12 - 2019-11-13 - 2019-11-14

26-28.10 Polsat Sport: Derby, gale i finały

dodano: 2019-10-26 03:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 26-27 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Energa Basket Liga, rugby - Puchar Świata, Porsche Mobil 1 Supercup, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, Babilon MMA10: Podziemny krąg w Wieliczce, Cage Warriors, Ultimate Fighting Championship (UFC), badminton - French Open, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Babilon MMA10: Podziemny krąg w Wieliczce (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), badminton - French Open (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

26 października (sobota)

5:25 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

6:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, 1. półfinał: Anglia - Nowa Zelandia

10:07 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): „Magazyn MLS” - magazyn

11:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

11:30 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

12:30 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Trefl Sopot

12:55 Eleven Sports 1, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - VfB Stuttgart

13:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Sheffield Wednesday FC - Leeds United FC

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 1. półfinał gry pojedynczej

14:00 Polsat Sport Fight, UFC Fight Night 162 w Singapurze

14:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 1. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: US Lecce - Juventus FC Turyn

15:00 w Eleven Sports 1 i 15:25 w Eleven Sports 2, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund

15:55 Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Leganes - RCD Mallorca Palma de Mallorca

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 2. półfinał gry pojedynczej

16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 2. półfinał gry pojedynczej

16:55 Ipla, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Inter Mediolan - Parma Calcio

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena

18:25 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

18:30 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup w Meksyku: sesja kwalifikacyjna

19:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: sesja kwalifikacyjna
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:55 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny

20:00 Super Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight, gala Babilon MMA10: Podziemny krąg w Wieliczce

20:00 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Brescia Calcio

20:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

21:15 w Eurosporcie 1 i 21:30 w Polsacie Sport News, Porsche Mobil 1 Supercup w Meksyku: 1. wyścig

21:55 Eleven Sports 3, Cage Warriors 109 w Birmingham
komentują: Daniel Dziubicki i Paweł Sawicki

22:30 Polsat Sport News, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - ADO Den Haag Haga

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 26 na 27 października (z soboty na niedzielę)

0:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto3

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto2

1:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie MotoGP

2:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto3

2:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

3:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto2

27 października (niedziela)

5:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie MotoGP

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

10:00 Polsat Sport Extra, rugby, Puchar Świata w Japonii, 2. półfinał: Walia - Republika Południowej Afryki

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:30 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - UC Sampdoria Genua

12:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - PGE FKS Stal Mielec

12:30 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga: Start Lublin - Asseco Arka Gdynia

12:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Swansea City AFC - Cardiff City FC

13:25 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: finał gry pojedynczej

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - SSC Napoli Neapol

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

14:50 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Udinese Calcio Udine

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: finał gry pojedynczej

15:00 Eleven Sports 3, La Liga Santander: UD Levante Walencja - RCD Espanyol Barcelona

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: VfL Wolfsburg - FC Augsburg

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam

17:00 w Eurosporcie 1 i 20:30 w Polsacie Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup w Meksyku: 2. wyścig

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - AC Milan Mediolan

17:55 Eleven Sports 3, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt

17:55 Ipla, SuperLega: Itas Trentino - Vero Volley Monza

17:55 Ipla, Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga

18:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Werona

18:25 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Getafe CF

18:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

18:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

19:10 w Eleven Sports 1 i 20:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica (w Eleven Sports 1)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

20:00 Eleven Sports 2, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SS Lazio Rzym

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:45 Polsat Doku, „Oscar Pistorius: Jak było naprawdę?” - film dokumentalny

20:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Valencia CF Walencja

21:00 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

21:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

21:40 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

22:00 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

22:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

22:30 Polsat Sport Extra, Eredivisie: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar

23:00 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Doku, „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny

23:00 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 27 na 28 października (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Zestaw: DigiDish45 grafit + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze grafitowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...
reklama