reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rakuten TV wprowadzi w Polsce darmowe treści

dodano: 2019-10-28 20:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Rakuten TV Użytkownicy Rakuten TV w Polsce otrzymują wiadomości od operatora tej usługi TVOD, że od 15 listopada br. wprowadzona zostanie usługa Rakuten TV Free. Chodzi o sekcję z darmowymi treściami wideo przerywanymi reklamami. Tym samym Rakuten TV wdraża, obok TVOD (płatność za pojedyncze treści), zapowiadany wcześniej model biznesowy AVOD (bezpłatne treści, finansowanie z reklam).

Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wprowadzamy zmiany w naszych usługach, aby zaoferować większe możliwości oglądania ulubionych treści. Ta zmiana zostanie wprowadzona na kilku naszych platformach w najbliższych dniach [...] wprowadzając nową usługę Rakuten TV Free, która zacznie być oferowana użytkownikom od 15 listopada

- czytamy w komunikacie Rakuten TV.

Rakuten TV zadebiutował w Polsce w lutym 2019 roku, początkowo z treściami wyłącznie w języku angielskim lub innych, ale nie po polsku. Aktualnie baza spolszczonych produkcji stale się rozrasta.

Rakuten TV pozwala na oglądanie treści bezpośrednio na Smart TV, komputerach, urządzeniach mobilnych oraz konsolach do gier. Możliwy jest zakup lub wynajęcie pojedynczych produkcji na określony czas. Na polskim rynku ceny zaczynają się od 7,99 zł. Wybrane treści można oglądać w jakości UHD.

Właścicielem Rakuten TV jest japońska firma Rakuten z siedzibą w Tokio. Natomiast europejska siedziba serwisu mieści się w Barcelonie. Rakuten TV jest już oferowany w kilkunastu krajach Europy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama