reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky i HBO rozszerzają wieloletnią współpracę

dodano: 2019-10-29 22:08 | aktualizacja: 2019-10-30 11:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky

HBO Operator platformy Sky oraz WarnerMedia, właściciel HBO, Turnera i Warner Bros., rozszerzyli swoje wieloletnie partnerstwo o nowe umowy dotyczące oferty programowej i koprodukcji.

Katarzyna Wielka HBO Sky


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obie firmy zgodziły się na przedłużenie umów dotyczących oferty programowej na europejskich rynkach Sky, co oznacza, że ​​przez najbliższe lata klienci Sky i Now TV będą mogli cieszyć się najnowszymi produkcjami HBO i Warner Bros., a także kanałów Turner.

Sky i HBO po raz pierwszy podpisali umowę dotyczącą produkcji w 2010 roku, dzięki czemu Sky stał się domem HBO w Europie. Od tego czasu partnerstwo dynamicznie się rozwijało, a klienci Sky cieszyli się takimi treściami HBO, jak „Watchmen”, „Sukcesja” i „Wielkie kłamstewka”, a także uznanymi oryginalnymi produkcjami Sky, takimi jak „Patrick Melrose”, „Babilon Berlin ” i „Gomorra” na kanale Sky Atlantic. Nowa umowa rozszerza także zakres praw do emisji treści Warner Bros. Przykładowo wśród treści VOD znajdzie się jeszcze więcej produkcji Cartoon Network i Boomerang.

Nowe koprodukcje
Ponadto, w ramach nowej umowy, Sky i WarnerMedia zgodzili się przedłużyć wieloletnie partnerstwo przy koprodukcji. Sky Studios i HBO Max będą współpracować przy tworzeniu oryginalnych treści dla widzów.

Sky i HBO odnoszą sukcesy w koprodukcji - „Czarnobyl” stał się najbardziej nagradzanym serialem brytyjskim w tym roku. Teraz pod ocenę poddana została najnowsza koprodukcja Sky i HBO, „Katarzyna Wielka”, z udziałem Helen Mirren, która miała swoją premierę na początku października.

Opierając się na relacjach z HBO, Sky Studios będzie teraz współpracować z zespołem HBO Max firmy WarnerMedia, aby produkować wysokiej jakości seriale dla klientów Sky i HBO w Europie oraz poza nią, w ramach wieloletniej umowy koprodukcyjnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama