reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TO!TV ma zmienić nazwę na Gold TV

dodano: 2019-10-30 16:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TO!TV Kanał rozrywkowy TO!TV ma w przyszłości nadawać pod nazwą Gold TV, poinformował press.pl. Jego właściciel - firma Michał Winnicki Entertainment, doszedł do wniosku, że potrzebne są zmiany, gdyż przez ostatnie miesiące TO!TV notował bardzo niską oglądalność.

TO!TV No Doubt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce TO!TV już od początku października można znaleźć takie pozycje, jak „Gold Music”, „Szafa gra”, „Top 80's & 90's”, „Top 60's & 70's” z tak zwanymi złotymi przebojami, natomiast znacznie ograniczono ilość muzyki disco i dance.

Pod nową nazwą Gold TV kanał zacznie nadawać po uzyskaniu zgody Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Rebranding przejść ma również inny kanał z portfolio Michał Winnicki Entertainment - TVR, którego obecna nazwa nawiązuje do dawnej formuły, czyli telewizji dla rolników. Jednocześnie stacja ma pozostać kanałem dla kobiet. - Inna nazwa, bardziej nowoczesna i tłumacząca, czego można się na antenie kanału spodziewać, wpłynie na wzrost oglądalności - uważa Michał Winnicki (za press.pl).

TVR jest kanałem szyfrowanym dostępnym drogą satelitarną tylko w Platformie CANAL+, natomiast TO!TV to stacja niekodowana (FTA). Zarówno TVR, jak i TO!TV są oferowane także przez wybrane sieci kablowe i IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...
reklama