reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Chuck Norris i David Hasselhoff w paśmie motoryzacyjnym na History

dodano: 2019-10-31 14:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: History

 Chuck Norris: Na najwyższych półobrotach History W listopadowe poniedziałki History proponuje coś wyjątkowego dla fanów motoryzacji. Przez cały miesiąc zaprezentowane zostanie siedem produkcji, w których kultowe i klasyczne auta stoją na pierwszym miejscu. Cykl rozpocznie wyjątkowy dokument Chuck Norris: na najwyższych półobrotach”, w którym gwiazdor filmów akcji przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy militarne. 11 listopada na antenie History swoją premierę będzie miał film dokumentalny „David Hasselhoff: kultowe superauta” , w którym gwiazda serialu „Nieustraszony", David Hasselhoff, dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny.

David Hasselhoff Chuck Norris: Na najwyższych półobrotach History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W cyklu „Garaż pełen legend” zaprezentowane zostaną także specjalne odcinki programów, takich jak „Warsztat Danny’ego” czy „Amerykańscy naprawiacze”, poświęcone najciekawszym modelom samochodów w historii motoryzacji, oraz dokument na temat kultowej Chevrolet Corvette.

Chuck Norris: Na najwyższych półobrotach
Niektórych z najbardziej oszałamiających i innowacyjnych samochodów nie zobaczymy na ulicach – ich zadaniem jest umożliwienie przemieszczania się wojskom. Od ciężarówki-amfibii, która w okamgnieniu pokonuje głębokie wody, aż po sześciokołowy Humvee – samochód terenowy o sile ognia przewyższającej niektóre czołgi. Chuck Norris, kultowy amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, mistrz sztuk walki i sześciokrotny mistrz świata w karate, przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy o przeznaczeniu militarnym.
Poniedziałek, 4 listopada o 21:00
 

David Hasselhoff: Kultowe superauta
Dwugodzinny dokument, w którym gwiazda seriali „Nieustraszony" i „Słoneczny patrol”, David Hasselhoff, dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. Gospodarz programu nie tylko zaprezentuje jeden z najszybszych pojazdów na świecie czy sportowy samochód-amfibię, ale też usiądzie za kierownicą niektórych z najbardziej zwariowanych aut. Kulminacyjnym punktem tej niezwykłej opowieści będzie jedyny w swoim rodzaju wyścig, w którym zmierzą się Hasselhoff w modelu KITT, Dirk Benedict w vanie z Drużyny A i Erik Estrada na motocyklu z serialu policyjnego "ChiPs".
 

Po uchwaleniu ustawy o wolnym dostępie do informacji, w kwietniu 2011 rząd USA ujawnił wiele z uprzednio ściśle tajnych akt. W serialu "Odtajnione: Akta spisku" autorzy, w oparciu o te nowe informacje, przeprowadzają analizę teorii spiskowych. Ponownie badają ich założenia, szukają nieścisłości i nowych tropów. Zespół ekspertów wyposażonych w nowoczesne narzędzia i technologie drąży tematy głębiej niż kiedykolwiek dotąd. Witamy w świecie spisków!
Poniedziałek, 11 listopada o 21:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama