Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Cracovia – Lechia Gdańsk. Transmisje live z WTA Finals tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: AFC Bournemouth – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
03:00 Golf: European Tour, Szanghaj: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE VIVE Kielce – Telekom Veszprem
Komentarz: Krzysztof Bandych, Grzegorz Tkaczyk
03:00 (so/nd) Golf: European Tour, Szanghaj: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: AFC Bournemouth – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Watford FC – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
22:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – Karlsruher SC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: 3. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: Championship: Wigan Athletic – Swansea City
Komentarz: Michał Mitrut
16:00 Piłka nożna: La Liga: Levante UD – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
18:30 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Atlético Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: Championship: Wigan Athletic – Swansea City
Komentarz: Michał Mitrut
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Urban
18:00 Piłka nożna: Serie A: Bologna FC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eurosport 1
06:55 Snooker: World Open, Yushan: 1/2 finału
12:25 Snooker: World Open, Yushan: 1/2 finału
18:20 Snowboard: Puchar Świata, Modena: Zawody
00:35 (so/nd) Wyścigi konne: Breeders' Cup: Zawody Golf Channel
18:30 Golf: PGA Tour, Port Royal: 3. runda nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SV Mattersburg – FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: FC Porto – Montpellier HB
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik Polsat Sport
10:00 Rugby: Puchar Świata: Anglia – RPA
02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Saul Alvarez – Siergiej Kowaliow Polsat Sport Extra
02:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa
02:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa
03:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa
05:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Malezji: 1. sesja kwalifikacyjna
06:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Malezji: 2. sesja kwalifikacyjna
06:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Malezji: 1. sesja kwalifikacyjna
06:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Malezji: 2. sesja kwalifikacyjna
07:25 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji: 4. sesja treningowa
08:05 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji: 1. sesja kwalifikacyjna
08:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji: 2. sesja kwalifikacyjna
14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż: 1/2 finału
16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż: 1/2 finału
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 244: Jorge Masvidal – Nate Diaz Polsat Sport Fight
20:00 Boks: Gala, Manchester: Christina Linardatou – Katie Taylor Polsat Sport News
15:00 Rugby: Rugby Europe Trophy: Polska – Niemcy
01:40 (so/nd) Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Malezji: Rozgrzewka
02:10 (so/nd) Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Malezji: Rozgrzewka
02:40 (so/nd) Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji: Rozgrzewka Sportklub
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Pinar Karşiyaka – Türk Telekom
17:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: AZS Uniwersytet Gdański – DGT Politechnika Gdańska
19:00 Dart: World Series of Darts: Dzień 2
00:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR, Fort Worth: Wyścig TVP 2
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Lechia Gdańsk TVP Sport
11:30 Tenis: WTA Finals, Shenzhen: 1/2 finału
13:30 Tenis: WTA Finals, Shenzhen: 1/2 finału
19:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: Nashville Predators – New York Rangers
00:00 (so/nd) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17: Holandia – USA
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.