reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-12 - 2019-11-13 - 2019-11-14

1-4.11 Polsat Sport: Superpuchar Włoch, finały i derby

dodano: 2019-10-31 19:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-3 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Del Monte SuperCoppa Italia, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Energa Basket Liga, Turkish Airlines Euroliga, rugby - Puchar Świata, Rugby Europe Trophy, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, snowboard, narciarstwo dowolne, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Del Monte SuperCoppa Italia (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Rugby Europe Trophy (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, snowboard (więcej tutaj i tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj i tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

1 listopada (piątek)

6:15 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa w klasie Moto3

7:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa w klasie Moto2

8:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. sesja treningowa w klasie MotoGP

9:00 Super Polsat, „Atleci” - magazyn

9:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

9:30 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

10:00 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, mecz o miejsca 3. i 4.: Nowa Zelandia - Walia

11:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

14:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: ćwierćfinał gry pojedynczej

15:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

15:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

15:30 Polsat Sport Extra, Del Monte SuperCoppa Italia, 1. półfinał: Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena

16:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

16:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: ćwierćfinał gry pojedynczej

16:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. sesja treningowa

17:45 Polsat Sport News, Turkish Airlines Euroliga: Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa

18:00 Polsat Sport Extra, Del Monte SuperCoppa Italia, 2. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - SV Sandhausen

19:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: ćwierćfinał gry pojedynczej

20:00 Polsat Sport News, Eredivisie: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam

20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn 07

20:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): „Magazyn MLS” - magazyn

20:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. sesja treningowa

20:40 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Barnsley FC - Bristol City

21:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: ćwierćfinał gry pojedynczej

23:00 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 1 na 2 listopada (z piątku na sobotę)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

2:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

3:50 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

2 listopada (sobota)

5:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

6:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

6:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

7:25 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

8:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

8:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, finał: Anglia - Republika Południowej Afryki

11:30 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

12:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Radomiak Radom

12:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Valencia CF Walencja
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - Karlsruher SC Karlsruhe

13:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Wigan Athletic FC - Swansea City AFC

14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol

15:00 Polsat Sport News, Rugby Europe Trophy: Polska - Niemcy

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach

15:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: UD Levante Walencja - FC Barcelona
komentują: Marcin Pawłowski i Łukasz Wiśniowski

16:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 2. półfinał gry pojedynczej

16:55 Ipla, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa

17:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

17:30 Polsat Sport News, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: 1. FC Union Berlin - Hertha BSC Berlin

17:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Inter Mediolan

17:55 Ipla, Del Monte SuperCoppa Italia: finał

18:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

18:20 w Eurosporcie 1 (w sobotę, 2 listopada br.) i 18:30 w Polsacie Sport News (w niedzielę, 3 listopada br.), snowboard, Puchar Świata w Modenie: big air

18:25 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Atletico Madryt

18:30 Eleven Sports 2, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

20:00 Polsat Sport Fight, gala bokserska w Manchesterze

20:30 Polsat Sport, PlusLiga: GKS Katowice - Trefl Gdańsk

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn

21:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

21:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: sesja kwalifikacyjna

22:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

23:00 Polsat Sport News, Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven

23:00 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 2 na 3 listopada (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto3

2:00 Polsat Sport, gala bokserska w Las Vegas

2:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto2

2:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie MotoGP

3:00 Polsat Sport Extra, Ultimate Fighting Championship 244 (UFC244)

3 listopada (niedziela)

5:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto3

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto2

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał

8:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie MotoGP

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Makau: finał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:30 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

11:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Valladolid - RCD Mallorca Palma de Mallorca

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Cagliari Calcio

12:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: VfB Stuttgart - Dynamo Drezno

14:00 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Hellas Werona - Brescia Calcio

14:20 Polsat Sport Extra, „Magazyn alpejski” - magazyn

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Udinese Calcio Udine

15:00 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: finał gry pojedynczej

15:00 w Eleven Sports 1 i 15:25 w Eleven Sports 4, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - 1. FC Köln Kolonia

16:55 Ipla, Fortuna: Liga: SFC Opawa - AC Sparta Praga

16:50 w Eurosporcie 2 i 17:00 w Polsacie Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Modenie: big air

17:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek

17:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Parma Calcio

18:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

18:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

18:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Getafe CF

18:30 Polsat Sport Extra, SuperLega: Calzedonia Werona - Gas Sales Piacenza

18:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: parada kierowców

18:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

19:00 w Eleven Sports 1 i 20:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin

20:40 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SS Lazio Rzym

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 3 na 4 listopada (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR900

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

490 zł Więcej...

Konwerter Twin Maximum XO-R2

Nowy, podwójny konwerter XO-R2 marki Maximum o NF 0,1 i...

59 zł Więcej...
reklama