reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne promocje sieci Plus

dodano: 2019-11-04 10:55 | aktualizacja: 2019-11-04 11:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polkomtel

Plus promocje 2019 Od 4 listopada br. Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: Tidal, Ipla HBO i Ipla Polsat Sport Premium. Są one dostępne w tym czasie bez opłat, a po okresie próbnym można zrezygnować lub korzystać zarówno z jednej, jak i dwóch lub nawet wszystkich trzech usług zgodnie z cennikiem subskrypcji. Z promocji skorzystać mogą nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

prezenty święta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W promocji dostępne są:
  • Serwis Tidal umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości - zarówno online, jak i w trybie offline - zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę Tidal wynosi 19,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet Ipla HBO, dostępny na www.ipla.tv, zawierający serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet Ipla HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
  • Pakiet Ipla Polsat Sport Premium na www.ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.

Plus Abonament to trzy proste taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet do tego. W abonamencie za 50 zł dostępny jest Internet bez końca – pakiet 12 GB, po wykorzystaniu którego można korzystać z Internetu z prędkością 1 Mb/s.
 

W dodatkowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, klient otrzymuje usługi telekomunikacyjne bez limitu, dwa razy większy podstawowy pakiet internetowy 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s oraz wybraną usługę: Tidal, HBO GO lub Pakiet Ipla Polsat Sport Premium w cenie abonamentu.

Klienci, którzy bardzo dużo korzystają z Internetu, także na innych urządzeniach niż smartfon, mogą wybrać abonament za 75 zł miesięcznie, w ramach którego wszystko jest bez limitu, a pakiet internetowy to aż 72 GB.

W każdym z wymienionych abonamentów można skorzystać z promocji „3 miesiące gratis”, przy czym w abonamencie za 70 zł wybrany serwis jest wliczony w cenę abonamentu, a z pozostałe są przez trzy miesiące w prezencie.

Abonament w Plusie to dobre rozwiązanie także dla rodzin. Każdy klient z abonamentem minimum 50 zł może w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50 proc. ceny.

Promocja „3 miesiące gratis” obowiązuje do 26 grudnia 2019 r, a szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie promocji i na www.plus.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama