reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-27 - 2020-09-28 - 2020-09-29

Sport w polskiej TV 5.11.2019

dodano: 2019-11-04 12:42 | aktualizacja: 2019-11-04 15:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund – Inter Mediolan. Transmisje live z ATP Finals tylko w kanałach sportowych Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 2

18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – PARMA Perm

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Asseco Arka Gdynia – EWE Baskets Oldenburg
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Komentarz: Paweł Ślęzak

16:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Olympique Lyon – SL Benfica
Komentarz: Robert Zieliński

18:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
FC Barcelona – SK Slavia Praga
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
SSC Napoli – FC Salzburg
Komentarz: Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
FC Zenit – RB Lipsk
Komentarz: Andrzej Janisz, Adam Matysek

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Smokowski, Piotr Czachowski
Polsat Sport Premium 3

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Liverpool FC – KRC Genk
Komentarz: Marcin Feddek, Maciej Żurawski
Polsat Sport Premium 4

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Chelsea FC – AFC Ajax
Komentarz: Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński
Polsat Sport Premium 5

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Valencia CF – Lille OSC
Komentarz: Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki
Polsat Sport Premium 6

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Olympique Lyon – SL Benfica
Komentarz: Szymon Rojek, Jacek Ziober
Polsat Sport

14:00 Tenis: ATP Finals:
C. Ruud – M. Kecmanović

16:00 Tenis: ATP Finals:
A. De Minaur – A. Davidovich Fokina

18:00 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. Liga: 
APP Krispol Września – KFC Gwardia Wrocław

21:00 Tenis: ATP Finals:
F. Tiafoe – J. Sinner
 
Polsat Sport Extra

19:30 Tenis: ATP Finals:
U. Humbert – M. Ymer 
 
TVP Sport

13:45 Snooker: Champion of Champions:
Faza grupowa

16:15 Snooker: Champion of Champions:
Faza grupowa

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – Torus Wybrzeże Gdańsk

20:00 Snooker: Champion of Champions:
Faza grupowa

22:10 Snooker: Champion of Champions:
Fazy grupowa

00:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17:
Nigeria – Holandia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...
reklama