reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

LifeStyle TV wyłączył transmisje z satelity

dodano: 2019-11-04 19:04
autor: RO | źródło: lifestyletv.se

LifeStyle TV Coraz mniej regularnych kanałów FTA z pozycji 0,8°W. Nadawca szwedzkiej stacji telewizyjnej LifeStyle TV przeniósł transmisję z satelity na streaming, jednocześnie dziękując operatorowi Telenor za 14 lat usługi satelitarnej. Przekaz FTA na Thor 6 (0,8°W) został definitywnie zakończony.

http://lifestyletv.se/ODR/placeholder/tv_placeholder_940x529.jpg
LifeStyle TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach przejścia do Internetu, został zaktualizowany odtwarzacz multimedialny na stronie głównej portalu lifestyletv.se, aby był kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i urządzeniami. W fazie przejściowej transmisja na żywo będzie dostępna w godzinach 13:00 – 1:00 czasu szwedzkiego. Oglądanie jest możliwe na komputerze, smartfonie, tablecie, a wkrótce na telewizorze za pomocą urządzenia Apple TV.

To była trudna decyzja po 14 latach na satelicie, ale chcemy skupić się na dotarciu do szerszej i rosnącej grupy osób, oglądających programy telewizyjne w dowolnym miejscu i czasie. Wierzymy, że zmiana będzie błogosławieństwem dla wielu nowych ludzi, zwłaszcza młodzieży

- czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej kanału.


Parametry techniczne zakończonego przekazu:
Thor 6 (0,8°W)
tp. A02 (10,716 GHz, pol. H, SR: 24500, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)

LifeStyle TV skupia się na treściach lifestyle'owych i publicystycznych o tematyce biblijnej. Oferta obejmuje programy o zdrowiu, gotowaniu, ćwiczeniach, a także seminaria, muzyka, wywiady czy talk-show. Programy są nadawane w kilku językach: duńskim, norweskim, szwedzkim i angielskim. Siedzibą stacji jest miejscowość Arvika w południowo-zachodniej części Szwecji. Działalność finansowana jest wyłącznie z darowizn od osób prywatnych, organizacji i firm.

Po wyłączeniu LifeStyle TV na pozycji 0,8°W można odebrać 15 regularnych kanałów FTA.
Nie wszystkie są dostępne w całej Europie. Niektóre ze względu na wiązkę, mają zasięg ograniczony do części północnej Europy. Takim przykładem jest pakiet z Gospel Channel, Vision Norge HD, Kanal 10 Norge i Vision Sverige.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...