reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec kanału Megamax

dodano: 2019-11-04 21:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: dtvnews.hu/parabola.cz

Megamax Kanał dziecięcy Megamax zakończy nadawanie z końcem 2019 roku. AMC Networks International - Central and Northern Europe postanowiło zamknąć tę stację. Program stanowi część oferty m.in. platform Orange Romania, Focus Sat, Digi TV i T-Home.

Megamax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Po dokładnej analizie postanowiliśmy zamknąć kanał Megamax na krajowym rynku telewizyjnym dnia 31 grudnia 2019 roku. Stale optymalizujemy nasze portfolio, a zmiana jest wynikiem tego procesu - poinformowało AMCNI CNE (za dtvnews.hu). - JimJam i Minimax, które są częścią naszego portfolio kanałów dla dzieci, nadal mają wysoki priorytet i podlegają ciągłym inwestycjom. Oferta treści na obu kanałach stale się rozwija, a JimJam, który jest popularny w wielu krajach na całym świecie, został odświeżony zaledwie rok temu. Zamknięcie Megamax nie wpłynie na inne kanały w naszym portfolio.

Megamax zakończy nadawanie na wszystkich rynkach, gdzie jest obecny, czyli w Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech.

Kanał Megamax został uruchomiony 18 kwietnia 2011 roku i był skierowany głównie do chłopców w wieku od 8 do 12 lat, a następnie zmienił swoją grupę docelową na widzów w wieku od 7 do 14 lat.

Megamax to już kolejny wycofany w ostatnim czasie z europejskiego rynku kanał AMC Networks Networks International. Na początku 2018 roku zamknięto również stację sportową SportM.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...
reklama