reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe logo CS Film, CS Mystery, CS History i CS Horror

dodano: 2019-11-05 23:29 | aktualizacja: 2019-11-06 16:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satelitnatv.sk/parabola.cz

cs film cs horror logo 2019 360px.jpg 1 grudnia 2019 r Grupa JOJ planuje zaprezentować publiczności najnowsze stacje Czechosłowackiego Towarzystwa Filmowego. W tym dniu CS Film zmieni grafikę i logo, WAR Svět zmieni nazwę na CS History, Kinosvět na CS Mystery i Horor film na CS Horror. CS mini zniknie jako marka, a programy dedykowane dzieciom będą częścią stacji CS Film.

JOJ Group
JOJ group 4 logo cs film cs horror logo 2019 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CS Film nadal będzie oferował widzom największą liczbę filmów czeskich i słowackich - bez przerw na reklamy. Część programu CS Film obejmie największe hity dziecięcego, czeskiego i słowackiego filmu animowanego dla dzieci w wieku 3-12 lat.

CS Mystery będzie światem tajemnic i zjawisk paranormalnych, światem wojen i zbrodni, ale także spisku i alternatywnej historii. Stacja ta w 2020 r. zaoferuje widzom nową serię FBI Cases, Mystery of the Animal Kingdom, Hollywood Homicide, Shocking Truth i Mysteries of Space.

CS History (wcześniej WAR Svět) przyniesie nie tylko programy o tematyce wojskowej i konspiracyjnej, ale także programy historyczne poświęcone szerokiemu zakresowi tematów. Fani dokumentów wojskowych nie muszą się jednak martwić, nadal znajdą je w CS History. W 2020 r. widzowie mogą spodziewać się serii Na bitevnom poli czy Hrdinova nebies.

CS Horror (wcześniej Horor Film) to jedyna stacja w Europie Środkowej, która specjalizuje się w nadawaniu przerażających filmów i programów. Jest przeznaczony dla widzów, którzy lubią się bać, i nocnych sów. Transmisje rozpoczynają się o północy i kończą o  godz. 6:00. Fani horrorów znajdą w przyszłym roku na CS Horror filmy z horrorem, takie jak Silent Experiment, Terrible Past, Boy, lub najnowsze części popularnej serii Saw: Survival Game.

 

Źródło: satelitnatv.sk  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama