reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Nowe kanały, otwarte okno, gala KSW 51

dodano: 2019-11-06 14:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Listopad obfituje w nowe, różnorodne propozycje Netii w zakresie kanałów telewizyjnych. Również fani mieszanych sztuk walki (MMA) nie będą narzekać na brak atrakcji, które będą dostępne w ramach transmisji z gali KSW 51.

Netia telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do końca listopada br. użytkownicy usług telewizyjnych Netii będą mogli, w ramach tzw. okna otwartego, oglądać bez dodatkowych opłat kanały: BBC Brit, BBC Earth, National Geographic (wszystkie w HD) - które wchodzą w skład pakietu Wiedza i odkrycia, oraz BBC Lifestyle (HD) z pakietu Styl życia.

Jeszcze więcej kanałów TV
W skład jednego z podstawowych i najbardziej przekrojowych tematycznie pakietów TV w ofercie Netii (Rozrywka) dołączyły kanały: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat Explore (wszystkie w HD). Oprócz tego Netia powiększyła ofertę o kolejny kanał, którego adresatami są fani epickich opowieści serialowych – Epic Drama, który wzmocnił pakiet Seriale.

Kolejną, listopadową nowością w Netii jest podniesienie do HD sygnału kanału TVP Kultura (pakiet Na Start). Po zmianach Netia oferuje już łącznie 222 kanały TV, w tym aż 135 w HD.

Sobotni wieczór z KSW
Wielbiciele mieszanych sztuk walki już teraz mogą zamawiać na swoich Netia Playerach dostęp do zbliżającej się gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. W jej trakcie dojdzie do aż 10 pojedynków. W walce wieczoru spotkają się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun, a w kategorii półśredniej Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też największe gwiazdy bałkańskiego MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Start gali zaplanowany jest na godz. 19.00 czasu polskiego, a specjalnie dla widzów przygotowane studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do transmisji z gali KSW 51 można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

Koszt w przedsprzedaży (do godziny 23.59 w przeddzień Gali), to 34,90 zł, natomiast w dniu gali: 39,90 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...
reklama