reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Go już nadaje

dodano: 2019-11-06 17:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Go Radio Akademia, będące projektem szkoleniowym realizowanym przez stacje Grupy Radiowej Time (Grupa ZPR Media), uruchomiło internetowe Radio Go (m.in. na platformie EskaGO). Jak informuje nadawca, Radio Go to projekt stworzony specjalnie dla najlepszych i najbardziej obiecujących absolwentów Radio Akademii. Po zakończeniu nauki otrzymują oni możliwość praktycznego doskonalenia swoich umiejętności, prowadząc program w studiu radiowym i kontaktując się ze słuchaczami.

Radio Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od chwili powołania Radio Akademii planowaliśmy rozszerzenie tego projektu o prawdziwe radio, w którym swoich sił będą mogli spróbować nasi absolwenci. Radio Go daje szansę zdobycia szlifów radiowych w praktyce, z wykorzystaniem w pełni profesjonalnego nowoczesnego studia radiowego. Nasi prezenterzy prowadzą autorskie programy na żywo i mają kontakt z słuchaczami

- mówi Norbert Bieńkowski, koordynator projektu Radio Akademii i dziennikarz Radia Vox FM.


Jak informuje nadawca, Radio Go to stacja tworzona przez młodych dziennikarzy dla młodych słuchaczy. Oferta muzyczna dobierana jest zgodnie z hasłem pozycjonującym „Gramy bangery”, czyli obejmuje popularne w Internecie utwory różnych gatunków, radosne, pozytywne i idealne na imprezę. Na antenie można usłyszeć hip hop, trap oraz muzykę elektroniczną. Radio Go dostępne jest na stronie internetowej tej rozgłośni (przejdź na stronę), na stronie internetowej Radia Akademia (przejdź na stronę) i przez platformę EskaGO (przejdź na stronę).

Radio Akademia powstała wiosną 2018 roku z myślą o wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą poznać radio od kuchni (więcej tutaj). Szkolenie obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu. Jak informuje nadawca, nowo utworzone internetowe Radio Go to uzupełnienie oferty Akademii adresowane do najlepszych absolwentów. Radio Akademia jest projektem szkoleniowym realizowanym przez stacje Grupy Radiowej Time (Grupa ZPR Media): Radio Vox FM, Radio Eska, Radio Wawa i Radio Eska Rock. Wkrótce ma rozpocząć się rekrutacja na semestr wiosenny 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

350 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama