reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Akcja charytatywna serialu „Na dobre i na złe"

dodano: 2019-11-06 22:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe” Z okazji jubileuszu 20-lecia emisji „Na dobre i na złe” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale) Telewizja Polska wspólnie z zespołem produkcyjnym serialu organizuje społeczną akcję SMS-ową skierowaną do widzów - „Dołóż się do łóżka dla maluszka". Jej celem będzie zbiórka środków na rzecz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
7 listopada 1999 roku na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek „Na dobre i na złe” (więcej tutaj). Produkcja bardzo szybko zyskała uznanie widzów - Leśna Góra stała się symbolem szpitala idealnego, a środowisko medyczne dwukrotnie uhonorowało serial nagrodą Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Jubileusz 20-lecia emisji serialu Telewizja Polska uczci w specjalny sposób: organizując skierowaną do widzów SMS-ową zbiórkę pieniędzy „Dołóż się do łóżka dla maluszka". Zebrane środki zostaną przekazane Instytutowi Matki i Dziecka. Fundacja działająca przy tym instytucie stara się zebrać pieniądze na zakup szpitalnych łóżek do wyremontowanych już oddziałów. Potrzeba miliona złotych, by wymienić stare i niefunkcjonalne meble.

Jak czytamy w komunikacie, Instytut Matki i Dziecka w Warszawie to ośrodek o trzecim stopniu referencyjności oraz ośrodek badawczy i opiniotwórczy. Zapewnia ochronę zdrowia matek i dzieci na każdym etapie ciąży i dzieciństwa.

Do przekazania datków, w specjalnym jubileuszowym spocie, zachęcają aktorzy serialu: Marta Żmuda Trzebiatowska, Aleksandra Hamkało, Michał Żebrowski, Mateusz Damięcki, Robert Koszucki i Filip Bobek.

- Dołóż się do łóżka dla maluszka! Wyślij SMS-a o treści: Dla maluszka, pod numer telefonu 7272 - opłata za wysłanie SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Operatorzy telekomunikacyjni wspierają akcję i przekazują całkowity dochód netto na cele statutowe Fundacji Instytutu Matki i Dziecka - informuje TVP. Regulamin akcji „Dołóż się do łóżka dla maluszka" dostępny jest na stronie internetowej Fundacji Instytutu Matki i Dziecka (przejdź na stronę).
 
Michał Żebrowski w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Michał Żebrowski w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP


„Na dobre i na złe” - sezon 21., emisja w środy o 20:50 w TVP2. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Seriale, a wcześniejsze sezony - stacji TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...