reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Spotkaj się zespołem Ira!” - konkurs Rock Radia

dodano: 2019-11-07 01:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) wraz z zespołem Ira przygotowało akcję dla słuchaczy. W listopadzie br. mogą oni wygrać bilety na koncert grupy, który odbędzie się w grudniu br. w warszawskim klubie Stodoła, a szczęśliwy zwycięzca konkursu „Spotkaj się zespołem Ira!” spędzi z muzykami cały dzień.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 4 listopada br. rozpoczął się konkurs Rock Radia „Spotkaj się zespołem Ira!”. Na internetowej stronie stacji (przejdź na stronę) można zgłosić się do zabawy i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to własnie ty powinieneś wygrać dzień z zespołem Ira?”. Zwycięzca zostanie wyłoniony w piątek, 15 listopada br. - jego nagrodą będzie możliwość spędzenia czasu z muzykami wraz zaproszeniem na koncert zespołu, który odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia br. w klubie Stodoła w Warszawie.

Natomiast od poniedziałku, 18 listopada br. codziennie przez 2 tygodnie będzie można wygrać bilety na ten występ - wystarczy słuchać Rock Radia i wziąć udział w zabawie antenowej.

Akcję i konkurs wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (Facebook, Onet, Wirtualna Polska, grupa Gazeta.pl) i nośniki reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania stacji (Warszawa, Kraków, Poznań i Opole). Działania, które potrwają do końca listopada br., przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca na plakacie promującym akcję Rock Radia „Spotkaj się zespołem Ira!”, foto: Agora
Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca na plakacie promującym akcję Rock Radia „Spotkaj się zespołem Ira!”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama