reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Levent Gültan wchodzi do zarządu Kino Polska TV

dodano: 2019-11-08 17:27 | aktualizacja: 2019-11-08 19:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Kino Polska TV Do zarządu Kino Polska S.A. dołączył Levent Gültan, który będzie nadzorował działalność reklamową, programową oraz marketingową spółki i jej grupy kapitałowej. Będzie również odpowiedzialny za dział On-Air oraz rozwój obszaru digital i VOD.

Kino Polska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Levent Gültan w latach 2018-2019 pełnił funkcję członka rady nadzorczej Kino Polska TV. Jest menedżerem z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie mediów cyfrowych oraz  technologii internetowych. Wspierał firmy w obszarach budowania pionów telekomunikacji, usług finansowych i zaawansowanej technologii. Był m.in. dyrektorem zarządzającym Mediakraft Networks w Niemczech i w Polsce. Jest również założycielem Mediakraft Turkey Yayın Hizmetleri A.S.

- W Grupie Kino Polska TV widzimy duży potencjał rozwoju w obszarze cyfrowej konsumpcji treści. Nasze doświadczenia pokazują, że widzowie w Polsce i generalnie w tej części Europy, równie chętnie oglądają tradycyjną telewizję jak i korzystają z platform VOD. Zamierzamy rozwijać się w obu tych obszarach i zwiększać udziały Kino Polska zarówno w segmencie tradycyjnej telewizji jak i wykorzystywać rosnący potencjał popularności platform online i VOD

- mówi Levent Gültan, członek zarządu Kino Polska TV S.A.


Obecnie w skład zarządu grupy wchodzą: Bogusław Kisielewski (prezes zarządu), Marcin Kowalski (członek zarządu), Alber Uziyel (członek zarządu), Berk Uziyel (członek zarządu) i Levent Gültan (członek zarządu).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama