reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w Radiu Tok FM

dodano: 2019-11-09 10:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W poniedziałek, 11 listopada br. Radio Tok FM (Agora) zaprosi słuchaczy na audycje związane z obchodzonym wówczas Świętem Niepodległości. Dodatkowo właśnie tego dnia swoją antenową premierę będzie mieć cykl „Bezpieczny poranek z Radiem Tok FM” poświęcony bezpieczeństwu na polskich drogach.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, jedno z najważniejszych narodowych świąt, to właściwy moment, by mówić o sprawach najważniejszych. Taką z pewnością jest bezpieczeństwo na polskich drogach. Dlatego 11 listopada Radio Tok FM zainauguruje specjalne wydania „Bezpiecznych poranków z Radiem Tok FM”, które będą pojawiać się na antenie podczas tak zwanych długich weekendów - wyjaśnia Paweł Ziętara z redakcji Radia Tok FM, jeden z inicjatorów akcji.- Poruszymy ten temat właśnie w Święto Niepodległości, nim policja 12 listopada podsumuje kolejny długi weekend i przekaże kolejne tragiczne liczby. Pora rozpocząć szeroką dyskusję na temat bezpieczeństwa na polskich drogach i zadbać o to, aby konkretne rozwiązania i argumenty dotarły do rządzących - dodaje.


W audycji „Bezpieczny poranek”, nadawanej od godziny 7:00, pojawią się głosy ofiary oraz sprawcy wypadków drogowych, a także rozmowy z psychologami, którzy pomagają poszkodowanym w wypadkach. Poranek poprowadzi dziennikarz stacji Adam Ozga we współpracy z Krzysztofem Woźniakiem, autorem audycji „Skołowani" i „Zmotoryzowani". Program zwieńczy godzinna debata ekspertów do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Podczas audycji redakcja będzie zbierać historie i opinie słuchaczy, którzy mogą pisać na adres poczty elektronicznej [email protected], a także dzwonić na numer telefonu 22 44 44 064 lub komunikować się z dziennikarzami za pośrednictwem mediów społecznościowych Radia Tok FM. Programowi będą towarzyszyć teksty publikowane na stronie internetowej tokfm.pl.

Natomiast po godzinie 10:00 w Radiu Tok FM rozpocznie się cykl audycji związanych ze Świętem Niepodległości. Jakie są współczesne modele patriotyzmu? 11 listopada - czyje to święto? Dlaczego zapominamy, a po co pamiętamy? Jak przyszłość wpływa na naszą pamięć? Patriotyzm i nacjonalizm - dwie strony tego samego medalu czy dwa bieguny? Między innymi te pytania zadadzą swoim gościom Zuzanna Piechowicz, Maciej Zakrocki, Agnieszka Lichnerowicz, Karolina Lewicka i Paweł Sulik.

11 listopada br. na antenie Radia Tok FM nie zabraknie również relacji z oficjalnych uroczystości państwowych, jak również marszów i zgromadzeń z całej Polski. A po 20:00 dzień podsumuje specjalne wydanie audycji „Mikrofon Radia Tok FM" z udziałem słuchaczy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama