reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w Radiu Tok FM

dodano: 2019-11-09 10:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W poniedziałek, 11 listopada br. Radio Tok FM (Agora) zaprosi słuchaczy na audycje związane z obchodzonym wówczas Świętem Niepodległości. Dodatkowo właśnie tego dnia swoją antenową premierę będzie mieć cykl „Bezpieczny poranek z Radiem Tok FM” poświęcony bezpieczeństwu na polskich drogach.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, jedno z najważniejszych narodowych świąt, to właściwy moment, by mówić o sprawach najważniejszych. Taką z pewnością jest bezpieczeństwo na polskich drogach. Dlatego 11 listopada Radio Tok FM zainauguruje specjalne wydania „Bezpiecznych poranków z Radiem Tok FM”, które będą pojawiać się na antenie podczas tak zwanych długich weekendów - wyjaśnia Paweł Ziętara z redakcji Radia Tok FM, jeden z inicjatorów akcji.- Poruszymy ten temat właśnie w Święto Niepodległości, nim policja 12 listopada podsumuje kolejny długi weekend i przekaże kolejne tragiczne liczby. Pora rozpocząć szeroką dyskusję na temat bezpieczeństwa na polskich drogach i zadbać o to, aby konkretne rozwiązania i argumenty dotarły do rządzących - dodaje.


W audycji „Bezpieczny poranek”, nadawanej od godziny 7:00, pojawią się głosy ofiary oraz sprawcy wypadków drogowych, a także rozmowy z psychologami, którzy pomagają poszkodowanym w wypadkach. Poranek poprowadzi dziennikarz stacji Adam Ozga we współpracy z Krzysztofem Woźniakiem, autorem audycji „Skołowani" i „Zmotoryzowani". Program zwieńczy godzinna debata ekspertów do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Podczas audycji redakcja będzie zbierać historie i opinie słuchaczy, którzy mogą pisać na adres poczty elektronicznej [email protected], a także dzwonić na numer telefonu 22 44 44 064 lub komunikować się z dziennikarzami za pośrednictwem mediów społecznościowych Radia Tok FM. Programowi będą towarzyszyć teksty publikowane na stronie internetowej tokfm.pl.

Natomiast po godzinie 10:00 w Radiu Tok FM rozpocznie się cykl audycji związanych ze Świętem Niepodległości. Jakie są współczesne modele patriotyzmu? 11 listopada - czyje to święto? Dlaczego zapominamy, a po co pamiętamy? Jak przyszłość wpływa na naszą pamięć? Patriotyzm i nacjonalizm - dwie strony tego samego medalu czy dwa bieguny? Między innymi te pytania zadadzą swoim gościom Zuzanna Piechowicz, Maciej Zakrocki, Agnieszka Lichnerowicz, Karolina Lewicka i Paweł Sulik.

11 listopada br. na antenie Radia Tok FM nie zabraknie również relacji z oficjalnych uroczystości państwowych, jak również marszów i zgromadzeń z całej Polski. A po 20:00 dzień podsumuje specjalne wydanie audycji „Mikrofon Radia Tok FM" z udziałem słuchaczy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...
reklama