Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Liverpool - Manchester City. Transmisja meczu Serie A TIM: Juventus FC – AC Milan w Eleven Sports 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce,
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin,
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce,
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool - Manchester City,
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa,
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
15:00 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton Wanderers - Aston Villa FC,
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool - Manchester City,
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 2
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Mallorca - Villarreal,
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
17:30 Piłka ręczna, Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock - Czechowskie Niedźwiedzie,
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis - Sevilla FC,
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa,
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce,
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin,
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Now
9:30 Golf: PGA European Tour: Finał Turkish Airlines Open, Belek, Turcja
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: RZ Pellets WAC - FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina,
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – Atalanta Bergamo (studio od 14:30),
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński,
studio: Maciej Jermakow, Dominik Mucha, Antoni Partum
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – AC Milan (studio od 20:00), Eleven Sports 1
Komentarz ze stadionu: Mateusz Święcicki, Filip Kapica,
studio: Maciej Jermakow, Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Werder Brema,
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt - RCD Espanyol,
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Parma Calcio - AS Roma,
Komentarz: TBD?
Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup, Dover Athletic – Southend United,
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: S.S. Lazio – US Lecce,
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF - CA Osasuna,
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina,
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – SPAL 2013,
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF - CA Osasuna,
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski Eurosport 1
13:40 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy - Silvelle 2019
15:10 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy - Silvelle 2019 Eurosport 2
10:00 Sambo: Mistrzostwa Świata - Cheongju 2019
15:25 Kolarstwo torowe: Zawody Pucharu Świata w Glasgow - 3. dzień Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour: Finał Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic - Levante,
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński
20:30 Piłka ręczna: Velux EHF Liga Mistrzów: Aalborg Handbold - Barca Lassa,
Komentarz: Szymon Ratajczyk, Piotr Smolarczyk Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: MLS: Seattle Sounders - Toronto FC Polsat Sport
7:30 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China - pokazy mistrzów
13:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry podwójnej: Rajeev Ram/Joe Salisbury - Raven Klaasen/Michael Venus
15:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry pojedynczej: Novak Djoković - Matteo Berrettini
19:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry podwójnej: Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ivan Dodig/Filip Polášek
21:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry pojedynczej: Roger Federer - Dominic Thiem Polsat Sport Fight
15:00 Rugby: Ekstraliga: RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk Polsat Sport News
06:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou
07:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou
08:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou
09:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou
10:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou
12:15 Piłka nożna: Liga holenderska Eredivisie: AFC Ajax - FC Utrecht
Komentarz: Tomasz Lach
14:25 Piłka nożna: Liga holenderska Eredivisie: Willem II - PSV Eindhoven,
Komentarz: Szymon Rojek
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia
20:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
20:25 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
21:10 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
21:25 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
22:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
22:30 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
23:15 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: biegi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn na 3000 m i 5000 m Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia
Komentarz: Krzysztof Sendecki
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Real Madryt - Unicaja,
Komentarz: Radosław Spiak TVP 3
13:05 Piłka nożna: 2. Liga Znicz Pruszków – Widzew Łódź,
Komentarz: Maciej Iwański Reporter: Jan Sławiński TVP Sport
12:45 Hokej: Turniej EIHC w Gdańsku: Polska - Węgry
15:55 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy
Komentarz: Michał Zawacki, Michał Matysik