reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 10.11.2019

dodano: 2019-11-09 15:28 | aktualizacja: 2019-11-10 13:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Liverpool - Manchester City. Transmisja meczu Serie A TIM: Juventus FC – AC Milan w Eleven Sports 1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00  Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, 
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00  Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool - Manchester City, 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Aston Villa FC,
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool - Manchester City, 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Mallorca - Villarreal,
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Wolfsburg - Bayer Leverkusen
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk 

17:30 Piłka ręczna, Velux EHF Liga Mistrzów:
Orlen Wisła Płock - Czechowskie Niedźwiedzie,
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Sevilla FC, 
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

15:00  Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, 
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

9:30 Golf: PGA European Tour:
Finał Turkish Airlines Open, Belek, Turcja
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
RZ Pellets WAC - FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: 
Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Atalanta Bergamo (studio od 14:30), 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński, 
studio: Maciej Jermakow, Dominik Mucha, Antoni Partum 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – AC Milan (studio od 20:00),  Eleven Sports 1 
Komentarz ze stadionu: Mateusz Święcicki, Filip Kapica, 
studio: Maciej Jermakow, Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Werder Brema,  
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak 

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atletico Madryt - RCD Espanyol,
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio - AS Roma
Komentarz: TBD?
Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup, 
Dover Athletic – Southend United
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
S.S. Lazio – US Lecce,  
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - CA Osasuna,
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – SPAL 2013
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - CA Osasuna,
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski
 
Eurosport 1
13:40 Kolarstwo przełajowe: 
Mistrzostwa Europy - Silvelle 2019

15:10 Kolarstwo przełajowe: 
Mistrzostwa Europy - Silvelle 2019
 
Eurosport 2
10:00 Sambo: 
Mistrzostwa Świata - Cheongju 2019

15:25 Kolarstwo torowe: 
Zawody Pucharu Świata w Glasgow - 3. dzień
 
Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour:
Finał Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic - Levante
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński

20:30 Piłka ręczna: Velux EHF Liga Mistrzów: 
Aalborg Handbold - Barca Lassa,
Komentarz: Szymon Ratajczyk, Piotr Smolarczyk
 
Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: MLS: 
Seattle Sounders - Toronto FC
 
Polsat Sport
7:30 Łyżwiarstwo figurowe: 
Cup of China - pokazy mistrzów

12:40 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała,
Komentarz: Piotr Przybysz, Janusz Kudyba

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa - King Szczecin

20:30  Siatkówka: PlusLiga:
BKS Visła Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów, 
 
Polsat Sport Extra

5:00 FIA World Endurance Championship: 
Wyścig 4-godzinny w Szanghaju

13:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry podwójnej: 
Rajeev Ram/Joe Salisbury - Raven Klaasen/Michael Venus

15:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry pojedynczej: 
Novak Djoković - Matteo Berrettini

19:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry podwójnej: 
Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ivan Dodig/Filip Polášek

21:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie:
mecz fazy grupowej gry pojedynczej: 
Roger Federer - Dominic Thiem
 
Polsat Sport Fight

15:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk
 
Polsat Sport News
06:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou

07:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou

08:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou

09:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou

10:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Fuzhou

12:15 Piłka nożna: Liga holenderska Eredivisie: 
AFC Ajax - FC Utrecht
Komentarz: Tomasz Lach

14:25 Piłka nożna: Liga holenderska Eredivisie: 
Willem II - PSV Eindhoven,
Komentarz: Szymon Rojek

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A: 
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia

20:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

20:25 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

21:10 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

21:25 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

22:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

22:30 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu:
biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

23:15 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu: 
biegi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn na 3000 m i 5000 m
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia
Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:00 Tenis Stołowy: LOTTO Superliga: 
PKS Kolping Frac Jarosław - Dojlidy Białystok

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Unicaja,
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 3

13:05 Piłka nożna: 2. Liga
Znicz Pruszków – Widzew Łódź, 
Komentarz: Maciej Iwański Reporter: Jan Sławiński
 
TVP Sport
12:45 Hokej: Turniej EIHC w Gdańsku: 
Polska - Węgry

15:55 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy
Komentarz: Michał Zawacki, Michał Matysik

20:00 Snooker: 
Champion of Champions - mecz finałowy

22:10 Snooker: 
Champion of Champions - mecz finałowy

23:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 - Brazylia 2019:
mecz ćwierćfinałowy: 
Korea Południowa - Meksyk
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama