reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maraton serialu „Ultraviolet 2.0” w grudniu w AXN

dodano: 2019-11-12 13:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN „Ultraviolet” Detektywi amatorzy rozwiązujący zagadki kryminalne na terenie Łodzi. W grudniu br. kanał AXN przygotował dla widzów maraton całego sezonu serialu kryminalnego „Ultraviolet 2.0”. Dodajmy, że pierwszą serię tej produkcji przypomina obecnie stacja Super Polsat.

Ultraviolet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ultraviolet” to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Aleksandra Serafin (w tej roli Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Aleksandra. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

W „Ultraviolet 2.0” Aleksandra musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste. Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego. Maraton serialu „Ultraviolet 2.0” odbędzie się w dniach od 25 do 29 grudnia br. w AXN. Premierowe odcinki emitowane są obecnie w AXN w środy o godzinie 22:00 (więcej tutaj i tutaj).

Dodajmy, że pierwszą serię tej produkcji przypomina obecnie stacja Super Polsat (więcej tutaj).
 
Marta Nieradkiewicz w serialu AXN „Ultraviolet”, foto: Sony Corporation
Marta Nieradkiewicz w serialu AXN „Ultraviolet”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama