reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Angolska firma z pojemnością na Amosie 17

dodano: 2019-11-12 10:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Spacecom/satkurier.pl

Amos 17E Spacecom Spacecom, operator floty satelitarnej Amos, podpisał umowę z angolską firmą świadczącą usługi satelitarne. Porozumienie to dotyczy pojemności HTS w paśmie C na nowo wyniesionym satelicie Amos 17 (17°E). Operator z Angoli wykorzysta przepustowość Amosa 17 przede wszystkim na potrzeby łączności mobilnej w wykluczonych cyfrowo regionach tego południowoafrykańskiego kraju. W komunikacie prasowym nie podano, o którą konkretnie firmę z Angoli chodzi.

Amos Spacecom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pojemność HTS w paśmie C satelity Amos 17 może być przypisana do terytorium Angoli za pomocą pojedynczej wiązki zamiast wielu mniejszych wiązek, jak w przypadku większości innych satelitów HTS. Ta przewaga technologiczna prowadzi do korzyści ekonomicznych w postaci obniżenia początkowych kosztów CAPEX, a także zapewnienia niższych bieżących kosztów OPEX.
 

Cieszymy się, że możemy powitać tego angolskiego dostawcę usług satelitarnych w rodzinie Amosa. Amos 17, który ma rozpocząć świadczenie usług komercyjnych jeszcze w 2019 roku, już przyciąga nowych i stałych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego ruchu. W krótkim czasie Spacecom ma trzy satelity obsługujące Afrykę: Amosa 7, Amosa 4 i Amosa 17, z których wszystkie pozwalają klientom zmniejszyć przepaść cyfrową w Afryce

- powiedział Jacob Keret, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w Spacecom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...
reklama