reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Angolska firma z pojemnością na Amosie 17

dodano: 2019-11-12 10:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Spacecom/satkurier.pl

Amos 17E Spacecom Spacecom, operator floty satelitarnej Amos, podpisał umowę z angolską firmą świadczącą usługi satelitarne. Porozumienie to dotyczy pojemności HTS w paśmie C na nowo wyniesionym satelicie Amos 17 (17°E). Operator z Angoli wykorzysta przepustowość Amosa 17 przede wszystkim na potrzeby łączności mobilnej w wykluczonych cyfrowo regionach tego południowoafrykańskiego kraju. W komunikacie prasowym nie podano, o którą konkretnie firmę z Angoli chodzi.

Amos Spacecom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pojemność HTS w paśmie C satelity Amos 17 może być przypisana do terytorium Angoli za pomocą pojedynczej wiązki zamiast wielu mniejszych wiązek, jak w przypadku większości innych satelitów HTS. Ta przewaga technologiczna prowadzi do korzyści ekonomicznych w postaci obniżenia początkowych kosztów CAPEX, a także zapewnienia niższych bieżących kosztów OPEX.
 

Cieszymy się, że możemy powitać tego angolskiego dostawcę usług satelitarnych w rodzinie Amosa. Amos 17, który ma rozpocząć świadczenie usług komercyjnych jeszcze w 2019 roku, już przyciąga nowych i stałych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego ruchu. W krótkim czasie Spacecom ma trzy satelity obsługujące Afrykę: Amosa 7, Amosa 4 i Amosa 17, z których wszystkie pozwalają klientom zmniejszyć przepaść cyfrową w Afryce

- powiedział Jacob Keret, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w Spacecom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama