reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyspa UPC w warszawskiej Westfield Arkadii

dodano: 2019-11-12 14:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC salon wyspa Westfield Arkadia Warszawa Od czwartku, 7 listopada br. UPC Polska obecne jest w warszawskiej Westfield Arkadii - największym centrum handlowym w Polsce. Klienci odwiedzający wyspę operatora mogą przetestować oraz kupić usługi UPC Polska.

UPC salon wyspa Westfield Arkadia Warszawa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po wprowadzeniu nowego konceptu salonów sprzedaży w Warszawie, Sosnowcu, Gdańsku i Bydgoszczy, UPC Polska postawiło teraz także na mobilne rozwiązanie w największym centrum handlowym w Polsce – Westfield Arkadia.

Stoisko zapewnić ma nie tylko wygodną i kompleksową obsługę klientów, ale także możliwość bezpośredniego kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami operatora w zakresie usług internetowych, mobilnych oraz cyfrowej rozrywki. Goście odwiedzający centrum handlowe Westfield Arkadia na stoisku UPC Polska zyskują możliwość przetestowania usług oraz urządzeń znajdujących się w ofercie, m.in. smartfonów marki Samsung, które dołączyły do portfolio operatora wraz z odświeżoną ofertą usług mobilnych. Mogą także poznać możliwości platformy Horizon GO, dającej dostęp do ulubionych treści na wielu urządzeniach, także poza domem.
 

Wyspa UPC Polska w Westfield Arkadia, największym centrum handlowym w Polsce, pozwoli nam być jeszcze bliżej naszych klientów, dając im możliwość poznania naszej wyjątkowej oferty superszybkiego internetu, najlepiej zintegrowanej telewizyjnej rozrywki i usług mobilnych, w połączeniu z najwyższej jakości obsługą.

- powiedział Jarosław Pijanowski, VP Sales & Care UPC Polska.

Koncept powstał we współpracy z pracownią Workplace Solutions Sp. z o.o. Forma wyspy nie przypomina standardowych stoisk w centrach handlowych. Półotwarta forma oferuje prywatność, przy jednoczesnym poczuciu otwartości, które zachęca klientów do odwiedzenia stoiska, przywodząc na myśl domową przestrzeń, czytamy w komunikacie UPC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

559 zł Więcej...
reklama