reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyspa UPC w warszawskiej Westfield Arkadii

dodano: 2019-11-12 14:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC salon wyspa Westfield Arkadia Warszawa Od czwartku, 7 listopada br. UPC Polska obecne jest w warszawskiej Westfield Arkadii - największym centrum handlowym w Polsce. Klienci odwiedzający wyspę operatora mogą przetestować oraz kupić usługi UPC Polska.

UPC salon wyspa Westfield Arkadia Warszawa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po wprowadzeniu nowego konceptu salonów sprzedaży w Warszawie, Sosnowcu, Gdańsku i Bydgoszczy, UPC Polska postawiło teraz także na mobilne rozwiązanie w największym centrum handlowym w Polsce – Westfield Arkadia.

Stoisko zapewnić ma nie tylko wygodną i kompleksową obsługę klientów, ale także możliwość bezpośredniego kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami operatora w zakresie usług internetowych, mobilnych oraz cyfrowej rozrywki. Goście odwiedzający centrum handlowe Westfield Arkadia na stoisku UPC Polska zyskują możliwość przetestowania usług oraz urządzeń znajdujących się w ofercie, m.in. smartfonów marki Samsung, które dołączyły do portfolio operatora wraz z odświeżoną ofertą usług mobilnych. Mogą także poznać możliwości platformy Horizon GO, dającej dostęp do ulubionych treści na wielu urządzeniach, także poza domem.
 

Wyspa UPC Polska w Westfield Arkadia, największym centrum handlowym w Polsce, pozwoli nam być jeszcze bliżej naszych klientów, dając im możliwość poznania naszej wyjątkowej oferty superszybkiego internetu, najlepiej zintegrowanej telewizyjnej rozrywki i usług mobilnych, w połączeniu z najwyższej jakości obsługą.

- powiedział Jarosław Pijanowski, VP Sales & Care UPC Polska.

Koncept powstał we współpracy z pracownią Workplace Solutions Sp. z o.o. Forma wyspy nie przypomina standardowych stoisk w centrach handlowych. Półotwarta forma oferuje prywatność, przy jednoczesnym poczuciu otwartości, które zachęca klientów do odwiedzenia stoiska, przywodząc na myśl domową przestrzeń, czytamy w komunikacie UPC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...
reklama