reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozwiązania Android TV od Nagra dla operatorów pay-tv

dodano: 2019-11-11 20:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: NAGRA

Nagra-Kudelski-logo-2018-360px.jpg Firmy NAGRA, SDMC i Amlogic rozpoczną współpracę w zakresie rozwiązań Android TV dla operatorów płatnej telewizji. SDMC i Amlogic to dostawcy najnowszych technologii, którzy dołączą do programu NAGRA Android Fast Track, a współpraca ma na celu zapewnienie operatorom pay-tv większego wyboru, jeśli chodzi o wdrożenia oparte na systemie Android TV. Istotne jest tu to, że  będzie to wspólne kompleksowe rozwiązanie dostarczane w pełnej zgodności z ramami Google MediaCAS.
 


Nagra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NAGRA, spółka z Grupy Kudelski - jeden z dostawców rozwiązań do ochrony treści wraz z SDMC, firmą z certyfikatem Google dla dekoderów Android (STB) oraz Amlogic, globalnego producenta procesorów i partner Google system-on-a-chip (SoC) poinformowali, że będą współpracować nad rozwiązaniem opartym na Android TV dla operatorów pay-tv oferowanym w ramach programu NAGRA Android Fast Track.

Bezpieczne kompleksowe rozwiązanie zostanie wstępnie zintegrowane z systemem bezpieczeństwa NAGRA Connect i nowym hybrydowym dekoderem SDMC z Amlogic S905X3 z SoC. Rozwiązanie będzie działać w pełnej zgodności z ramami Google MediaCAS dla wdrożeń Android TV, aby umożliwić hybrydowym usługom opartym na Android TV dla operatorów płatnej telewizji.

- Aby konkurować w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku płatnej telewizji, operatorzy muszą dysponować odpowiednimi rozwiązaniami, aby świadczyć usługi, których oczekują konsumenci i dostarczać je szybko - a jednocześnie zabezpieczyć swój model biznesowy - powiedział Maurice Van Riek, SVP oraz dyr. ds. bezpieczeństwa treści i zasobów w firmie NAGRA.

- Dzięki programowi NAGRA Android Fast Track jesteśmy teraz w stanie zaoferować większy wybór operatorom płatnej telewizji, którzy chcą wdrożyć wstępnie zintegrowane rozwiązanie oparte na Android TV, które nie tylko umożliwia krótszy czas na rynku usług płatnej telewizji, ale także chroni aktywa premium przed piractwem. Z przyjemnością współpracujemy z SDMC i Amlogic w tej najnowszej ofercie i witamy ich w naszym ekosystemie wiodących partnerów Android TV. 

- SDMC zawsze przywiązuje najwyższą wagę do zapewnienia klientom jak najlepszej wydajności produktu. Opierając się na certyfikowanym przez Google Android TV, cieszymy się i cieszymy się, że możemy współpracować z NAGRA i Amlogic w celu opracowania i dostarczenia nowych hybrydowych płyt STB z Android TV z najlepszymi w swojej klasie funkcjami i niezawodnością na rynku płatnej telewizji - powiedział David Li, CEO technologii SDMC.


NAGRA Connect zapewnia bezkartowe systemy zabezpieczenia potwierdzone przez filmowe wytwórnie Hollywood dla dla połączonych i niepołączonych przypadków użycia, które oparte są na platformie usług bezpieczeństwa firmy NAGRA. Jest to część skalowalnej oferty ochrony usług NAGRA, która wykracza poza CAS i DRM, aby zabezpieczyć treści premium w dowolnej sieci i na dowolnym urządzeniu, w tym Android TV. Rozwiązania do ochrony treści NAGRA spełniają hollywoodzkie wymagania dotyczące treści premium, takich jak 4K Ultra HD i HDR, przy okazji zapewniając pełną obsługę framework Google MediaCAS.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w telewizji OTT i hybrydowej opartej na Androidzie, program NAGRA Android Fast Track łączy wysoce bezpieczny iw pełni funkcjonalny ekosystem technologii, partnerów i usług w celu skutecznego planowania wdrożeń hybrydowych i OTT oraz pomocy operatorom w wykonywaniu ich na Android TV podróż.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...