reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piraci ukarani za nielegalną emisję kanałów Viasat i NTV [wideo]

dodano: 2019-11-12 17:43
autor: HP | źródło: cableman.ru

Piractwo rosja nowoczerkask kablówka 2019 360px.jpg Rosyjski sąd miejski w Nowoczerkasku zakończył rozpatrywanie sprawy karnej przeciwko podejrzanym G. Zacharow i A. Iwanow na podstawie przestępstwa z 3 art. 146 kodeksu karnego. Warto zauważyć, że wyrok będzie dla Zacharowa już czwartym wyrokiem z tego samego artykułu kodeksu karnego. Jeżeli tym razem rosyjski sąd uzna, że ​​możliwe jest nałożenie kolejnego warunkowego wyroku, to pokrzywdzeni nadawcy: Viasat, NTV, Red Media, Trikolor TV wniosą apelację do Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej.

Piractwo rosja nowoczerkask kablówka 2019760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednocześnie należy zauważyć, że oskarżeni nielegalnie nadawali płatne kanały m.in.: NTV Plus Nasze Kino, NTV Plus Sport, NTV Plus Nasz Football, Kinolux, Russkij Roman, Sport 1, Teleputeshestva, TV1000, TV1000 Ruskoje Kino, TV1000 Action, Viasat Explore, Viasat History, Hunting and Fishing za pośrednictwem własnej sieci kablowej dla 10 tys. abonentów w Nowoczerkasku. Szkody wyrządzone przez pozwanych szacuje się na około 30 mln rubli (1,8 mln zł).

Na etapie wstępnego dochodzenia wobec Zacharowa jako środek zapobiegawczy zastosowano areszt domowy.

W przypadku wyroku skazującego oskarżonemu grozi do 6 lat więzienia.

Obecnie sprawa karna została skierowana do rozpatrzenia co do istoty do sądu miejskiego w Nowoczerkasku. Oskarżeni w pełni przyznali się do winy i poprosili o rozpatrzenie sprawy karnej w specjalnym porządku (bez prowadzenia dochodzenia sądowego).
Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD X3 4K

Najnowszy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K z głowicami...

750 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama