reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Chyłka - Kasacja” od 15.11 w serwisie Player

dodano: 2019-11-12 21:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

TVN Player „Chyłka - Kasacja” Od piątku, 15 listopada br. premiera 2. sezonu serialu o mecenas Joannie Chyłce (w tej roli Magdalena Cielecka). Tego dnia serwis VOD TVN Player udostępni dwa odcinki serialu „Chyłka - Kasacja” (kontynuacji produkcji „Chyłka - Zaginięcie”) - pierwszy bezpłatnie, drugi w ramach płatnej oferty. Tym razem prawniczka podejmie się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), oskarżonego o brutalne morderstwo. Czy Chyłka odkryje prawdę o przerażającej zbrodni?

TVN Player „Chyłka - Kasacja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kraj elektryzuje wiadomość o aresztowaniu syna znanego biznesmena Piotra Langera Seniora. Jedyny spadkobierca fortuny zostaje oskarżony o brutalne morderstwo dwóch osób. Sprawa wydaje się z góry przesądzona. Zmasakrowane ofiary znaleziono w mieszkaniu oskarżonego, a dochodzenie wykazało, że Langer mieszkał z trupami przez około 10 dni. W obliczu tych wydarzeń Langer Senior zwołuje konferencję prasową. Przed kamerami odcina się od syna i prosi dziennikarzy, by nie łączyli jego firmy z tą sprawą. Jednocześnie wymusza na Żelaznym, by obrońcą Juniora była Chyłka.

Już pierwsze spotkanie Chyłki z oskarżonym pokazuje, że w tej sprawie nic proste nie będzie. Prawniczka próbuje ustalić co zaszło feralnej nocy, niestety klient przez cały czas milczy. Do mówienia nie skłania go nawet to, że za zabójstwo dwojga młodych ludzi grozi mu dożywocie. Jest zwyrodnialcem? Prowadzi jakąś grę? A może nie ufa Chyłce, ponieważ jest opłacana przez jego ojca? Tymczasem Kordian dostaje podwyżkę i wynajmuje lepsze mieszkanie. Niestety dość szybko przekonuje się, że nie ma nic za darmo. W zamian Żelazny oczekuje regularnych donosów na patronkę. Przypadkowym świadkiem tych ustaleń jest Kormak (więcej tutaj i tutaj).

Drugi odcinek zaczyna się od procesu Piotra Langera Juniora. Oskarżony nie przyznaje się do winy i odmawia złożenia wyjaśnień. Linia obrony Chyłki koncentruje się wokół próby udowodnienia, że jej klient jest niepoczytalny i jako taki nie może odpowiadać za popełnione czyny. W procesie zeznaje jeszcze kilku świadków m.in. komisarz Szczerbiński, który jest przekonany, że ofiary zostały zamordowane w mieszkaniu Langera. Chyłka, wbrew woli Żelaznego, rozpoczyna prywatne śledztwo. Każdy krok prawniczki śledzi Gorzym. Robi to na polecenie bossa zorganizowanej grupy przestępczej - Siwowłosego. Na kłopoty zawodowe prawniczki nakładają się problemy prywatne. Ponownie wydarzenia z przeszłości stają między Magdaleną a Chyłką. Niemożność zrozumienia konfliktu z ojcem popycha Magdę do zerwania relacji z siostrą. Chyłka szuka pocieszenia w alkoholu i relacji z komisarzem Szczerbińskim (więcej tutaj).
 
Magdalena Cielecka w serialu TVN „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/Discovery TVN
Magdalena Cielecka w serialu TVN „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/Discovery TVN


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...