reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

KRRiT: Program do monitoringu radiowego

dodano: 2019-11-12 23:23 | aktualizacja: 2019-11-13 11:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

KRRiT Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Program do monitoringu radiowego - Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) ogłosiło dialog techniczny. Dialog techniczny związany jest z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na stworzenie programu do monitoringu radiowego umożliwiającego automatyzację analizy treści programów radiowych.

KRRiT Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje KRRiT, poszukiwane rozwiązanie ma zautomatyzować rozpoznawanie muzyki, warstwy słownej oraz przekazów handlowych i jingli, które składają się na program radiowy, a także raportowanie występowania tych elementów w programie.

Celem dialogu technicznego jest uzyskanie informacji w zakresie niezbędnym do oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania specyfikacji zamówienia. Otrzymane przez Biuro KRRiT dane umożliwią wybór najkorzystniejszego technicznie i ekonomicznie rozwiązania. Więcej informacji w tej sprawie można znaleźć na stronie internetowej regulatora rynku (przejdź na stronę).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Słuchalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...
reklama